Ватикан

Святий Престол долучився до Дня безпечного Інтернету

OTHER1162142 ArticoloДо більш безпечного та більш відповідального використання онлайн-технологій і мобільних пристроїв, насамперед серед дітей і молоді, закликав отець Даріо Вігано, префект ватиканського Секретаріату по комунікації, з нагоди Всесвітнього дня безпечного інтернету.

«Феномен кіберзалежності, який розширюється в світі, вимагає все більшої і більшої обізнаності в належному використанні нових цифрових ЗМІ, з особливою увагою до світу соціальних мереж. Не тільки боротьба, але й запобігання цього явища має фундаментальне значення і вимагає спільних зусиль: батьків, школи, мас-медіа», - заявив священик.

Він додав, що свідоме користування онлайн-технологіями є питанням, яке має відігравати першорядну важливу роль як для тих, хто вперше стикається з інтернетом, наприклад, для дітей, так і для дорослих.

Всесвітній день безпечного Інтернету (Safer Internet Day) відзначається у другий день другого тижня другого місяця року. У 2017 році він припадає на 7 лютого. Свято було засновано у 2004 році в рамках програми Єврокомісії «Безпечний інтернет». Його мета – розширення більш безпечного та більш відповідального використання онлайн-технологій. Протягом декількох років День безпечного інтернету переступив початкові європейські рамки і став воістину міжнародним святом, яке відзначається на п'яти континентах, в 130 країнах. Заходи Дня проходять під різними девізами. У цьому році він звучить: «Стань двигуном змін! Об'єднайся з іншими заради безпечного інтернету!».

КМЦ нагадує, що у Мілані закінчується перший дієцезіальний етап процесу беатифікації комп'ютерного генія Слуги Божого Карло Акутіса, який помер у віці 15 років 2006 року.

Джерело -

 

По темі:

Всесвітній асоціації християнських ЗМІ SIGNIS - 65 років

В інтернеті показали унікальні фото костелу, який колись підірвали в Тернополі

Користуватися Інтернетом вільно і критично

 


 
 
 

Авторизація

Підписатись на розсилку