Новини

Новини


Новини3

Неділя з Папою: заклик молитися за єдність, співчуття постраждалим і вітання з нагоди східного нового року

1890986 Articolo«Цими днями землетрус та сильні снігопади знову спричинилися важкі випробування для багатьох наших братів і сестер у центральній Італії, зокрема, в регіонах Абруццо, Марке та Лаціо», – пригадав Папа Франциск після проказування молитви «Ангел Господній» у неділю, 22 січня 2017 року, запевняючи свою молитовну близькість родинам постраждалих, а також скерував слова заохочення тим, «які великодушно анґажуються в справу надання допомоги» і місцевим Церквам, які «не щадять себе, щоб полегшувати страждання». Святіший Отець проказав разом з паломниками молитву за постраждалих і за тих, які їм допомагають.

Date: січня 22 2017

Кардинал Паролін про дипломатію, релігійну свободу, міграцію та кризу ЄС

REUTERS1926035 ArticoloУ четвер, 19 січня 2017 року, Державний Секретар Святого Престолу кардинал П’єтро Паролін взяв участь у дебатах в рамках 47-го Всесвітнього економічному форуму, що відбувався у Давосі, Швейцарія. Кардинал розповів про цілі дипломатичної діяльності Святого Престолу в світі та висловив його ставлення до таких актуальних питань, як криза Європейського Союзу, міграція та роззброєння.

Date: січня 22 2017

Курс Альфа при костелі Святого Олександра у Києві

16143053Наприкінці грудня 2016 року завершився курс Альфа який проводила спільнота Еффата при римо-католицькому соборі святого Олександра у Києві. Близько 30 людей різних конфесій вивчали основи християнства, а найголовніше - пізнавали Бога.

Date: січня 22 2017

Папа затвердив чергові декрети в справах визнання святості

RV22709 ArticoloЧудо за заступництвом священика-францисканця та визнання геройськості чеснот семи Слуг Божих: відповідні декрети Конгрегації у справах святих затвердив Папа Франциск, приймаючи у п’ятницю, 20 січня 2017 року, Префекта цього відомства кардинала Анджело Амато.

Date: січня 21 2017

Папа: довічне ув’язнення – не вирішення проблем, але проблема для вирішення

OSSROM68912 Articolo«У Бозі завжди є місце для того, щоб розпочати наново, щоб бути утішеним та реабілітованим милосердям, яке прощає», – написав Папа Франциск у листі на ім’я капелана в’язниці «Due Palazzi» італійського міста Падови о. Марко Поцци, з нагоди конференції «Звужені горизонти» на тему довічного тюремного ув’язнення, яка 20 січня 2017 р. відбулася в цій пенітенціарній установі.

Date: січня 21 2017
 
 
 

Авторизація

Підписатись на розсилку