Новини

Новини


Новини3

Сьогодні, 29 березня, святкує свій День народження Митрополит Львівський, архієпископ Мечислав Мокшицький

mieczysaw-mokrzycki-3Сьогодні Митрополит Львівський, Мечислав Мокшицький святкує День народження.

Date: березня 28 2017

Папа про світ без ядерної зброї: Мир неможливо здобути на основі страху

AFP6257809 Articolo«Слід запитати себе, наскільки стійкою є рівновага, що ґрунтується на страху, коли вона схильна помножувати страх та підважувати взаємини довіри між народами».

Date: березня 28 2017

Група мусульман в Єгипті намагалась атакувати будинки християн

630144932У п’ятницю, 24 березня 2017 р., група налаштованих ворожо мусульман намагалась атакувати будинки християн в місті Луксор на півдні Єгипту.

Date: березня 28 2017

Не забутий пастор

rutkowski 00Серед визначних постатей Луцької дієцезії, є багато знаних великих особистостей. Серед них бл. Владислав Буковінський, Слуга Божий єпископ Адольф Петро Шельонжек, Слуга Божий о. Серафим Кашуба, о. Антоній Хоміцькій, о. Юзеф Кучинський, о. Анджей Гладисевич, о. Бронісла Джепецький. Але серед них є мало знані, яких життя було тихе і скромне. Але в цьому проявлялася їхня величь – у вірному наслідувані Христа, жертовне служіння вірним у нелегкі часи атеїзму та боротьби з вірою у серцях людей. До таких величних священиків Луцької дієцезії належить о. кан. Ян Рутковський.

Date: березня 28 2017

Мексиканський єпископ: вірні мають обов’язок виступати проти абортів і захищати життя

reuters2048063 articoloКатолицькі вірні мають «важливий людський і суспільний обов’язок» захищати людське життя, – зазначив речник Єпископату Мексики у посланні з нагоди національного Дня Життя.

Date: березня 28 2017
 
 
 

Авторизація

Підписатись на розсилку