Новини

Новини


Новини3

Вітаємо Львівського архієпископа-емерита кардинала Мар'яна Яворського з Днем народження

20131113-2Сьогодні святкує День народження архієпископ-емерит Кардинал Мар'ян Яворський (21.08.1926 р. у м. Львів). Дякуючи Богу за дар житття Його Високопреосвященства, від усього серця бажаємо, щоб Милосердний Господь рясно поблагословив архієпископа на знак подяки за плідну працю, спрямовану на відбудову Церкви в Україні. 

Date: серпня 21 2017

Вітаємо єпископа Київсько-Житомирської дієцезії Віталія Кривицького SDM з Днем народження

kryvytski2Сьогодні відзначає свій День народження єпископ Київсько-Житомирської дієцезії Віталій Кривицький SDB (19.08.1972 у м. Одеса). Заносимо за посередництвом Пресвятої Матері Господа Ісуса свої молитви в інтенціях Його Преосвященства, про потрібну допомогу та укріплення в Дусі Святому.

Date: серпня 19 2017

Вітаємо єпископа-помічника Одесько-Сімферопольської дієцезії Яцека Пиля ОМІ з Днем ангела та народження

pylСьогодні святкує День народження та День ангела єпископ-помічник Одесько-Сімферопольської  дієцезії Яцек Пиль ОМІ  (17.08.1962 р. у м. Гарволін, Польща). Нехай святий покровитель Гіацинт, великий апостол слов'ян, допомагає Його Преосвященству в нелегкому служінні на території Криму, а Пресвята Богородиця й надалі огортає Своєю материнською опікою. 

Date: серпня 17 2017

Вітаємо львівського єпископа-помічника Леона Малого з Днем народження

malyСьогодні святкує День народження єпископ-помічник Львівської архідієцезії Леон Малий (17.08.1958 р. у Барі, Вінницька обл.). Нехай Господь обдарує Його Преосвященство усіма потрібними дарами, а Пресвята Богородиця оточить наміри та прагнення особливою опікою.

Date: серпня 17 2017

Тезе: 12 років тому загинув бр. Роже Шюц, засновник спільноти

RV27545 Articolo«Свою справжню християнську ідентичність я віднайшов, коли зумів у собі самому примирити віру свого походження з католицьким таїнством, з ніким не розриваючи сопричастя», – стверджував бр. Роже Шюц, засновник всесвітньо відомої екуменічної спільноти в Тезе у Франції.

Date: серпня 16 2017
 
 
 

Авторизація

Підписатись на розсилку