Блоги

На шляху до Зустрічі...

Всі люди свідомо чи несвідомо прямують життєвими шляхами до найважливішої Зустрічі з Отцем, котра стає підсумком всього пережитого. Тому наші повсякденні зустрічі є підготовкою до тої Останньої. Хочу, щоб і наші зустрічі в цьому блозі стали допомогою в цьому приготуванні! Тому запрошую до коментування і дискусій.

 • Головна
  Головна This is where you can find all the blog posts throughout the site.
 • Мітки
  Мітки Displays a list of tags that has been used in the blog.
 • Блогери
  Блогери Search for your favorite blogger from this site.
 • Увійти

Зберегти радість

Posted Автор: Створено: в KMC
 • Font size: Larger Smaller
 • Переглядів: 561
 • Підписатися на оновлення
 • Друкувати

Христос Воскрес!

Радість...

вона нам дарована ще в несміливому "Алілуя" серед мороку Великодньої ночі, потім гучним потоком зі звоном дзвонів поранку Воскресіння, це і є те, що становить саму істоту святкування - наповнюючи серце, насправді стає силою перемінюючою життя. Радість Великодня - це радість всеохоплююча, глибинна, з того, що Христос дає нам можливість справжнього, повного і необмеженого життя, котре є (навіть підсвідомо) прагненням кожної людини. Передсмак і початок цього життя маємо власне в цій радості. В такому випадку, по-суті єдине важливе питання нашого життя це "як не втратити цю радість?" На це питання відповідає сам Христос учням по дорозі в Емаус. Ви чогось сподівались, але хіба не знали, що насправді Отець сам визначив хід подій, і саме через цей Божий план відбувається перемога і дарується вам радість. Отже, Бог нас звільнив від смерті, він неуникненої приреченості. Зберегти радість можливо прийняв Божий проект на наше життя. Цей проект на життя, а не на смерть. Віднині вже не мусимо самі дбати про збереження власного життя, що і так приречене на поразку (Таж ніхто не може викупити себе самого - Псалом 49,8), бо Отець дбає про нас. І кожен день реалізуючи Божий план будемо бачити докази Божої любові і мати причини для радості знову і знову. Христос Воскрес і є посеред нас: в Ньому перемога.

Відстежити посилання URL цього запису блогу
Священик Харківсько-Запорізької дієцезії. Рукоположений в 2008 році. Нині студент Папського Університету Святого Хреста в Римі.
 • Комментарі поки що відсутні

Залишити Ваш коментар

Гість П'ятниця, 18 серпня 2017
 
 
 

Авторизація

Підписатись на розсилку