Блоги

На шляху до Зустрічі...

Всі люди свідомо чи несвідомо прямують життєвими шляхами до найважливішої Зустрічі з Отцем, котра стає підсумком всього пережитого. Тому наші повсякденні зустрічі є підготовкою до тої Останньої. Хочу, щоб і наші зустрічі в цьому блозі стали допомогою в цьому приготуванні! Тому запрошую до коментування і дискусій.

 • Головна
  Головна This is where you can find all the blog posts throughout the site.
 • Мітки
  Мітки Displays a list of tags that has been used in the blog.
 • Блогери
  Блогери Search for your favorite blogger from this site.
 • Увійти

Компас

Posted Автор: Створено: в KMC
 • Font size: Larger Smaller
 • Переглядів: 918
 • Підписатися на оновлення
 • Друкувати

Якщо спробувати подивитися на світ з іншої точки зору,

тобто не так як воно звичайно виходить, то несподівано відкриємо, що дії світу не складається з нейтральних фактів, замкнених у собі. Це завжди історії життя конкретних людей, їхніх виборів і вчинків, поразок і успіхів. Це зовсім інша перспектива, аніж можна побачити в вечірніх новинах, які катастрофи і людські трагедії подають як десерт до вечері.

В тій тканині переплетених подій також є і моє життя. І слава Богу, якщо воно не є предметом випусків новин (адже рідко є чим пишатися тим, хто туди потрапляє), але тим не меньше воно ні в чому не менш важливе, ніж будь які інші події, які завжди в маштабі людського життя мають таку саму цінність. Цінність людського життя! Життя, котре є даром, котрий потребує догляду і постійної турботи, оскільки дороге в Божих очах.

Може саме в такому сенсі потребуємо часу Великого Посту. Щоб очистити своє життя від того, що знецінює Божий Дар, віднайти наново гідність покликання Божих дітей. Вистачить подивитись на Розп'яття, щоб зрозуміти до чого веде людський спосіб мислення і поведінки, навіть в релігійній сфері! Адже Він взяв на себе нашу долю, щоб змінити її кінцеву мету. Його смерть і воскресіння не є лише "новиною", яку вистачить просто взяти до відома. Це запрошення. Запрошення до того, щоб визначити правильний напрямок, і час від часу призупинитись, аби подивитись на компас, чи на правильному я шляху. 

Відстежити посилання URL цього запису блогу
Священик Харківсько-Запорізької дієцезії. Рукоположений в 2008 році. Нині студент Папського Університету Святого Хреста в Римі.
 • Комментарі поки що відсутні

Залишити Ваш коментар

Гість П'ятниця, 18 серпня 2017
 
 
 

Авторизація

Підписатись на розсилку