Блоги

На шляху до Зустрічі...

Всі люди свідомо чи несвідомо прямують життєвими шляхами до найважливішої Зустрічі з Отцем, котра стає підсумком всього пережитого. Тому наші повсякденні зустрічі є підготовкою до тої Останньої. Хочу, щоб і наші зустрічі в цьому блозі стали допомогою в цьому приготуванні! Тому запрошую до коментування і дискусій.

 • Головна
  Головна This is where you can find all the blog posts throughout the site.
 • Мітки
  Мітки Displays a list of tags that has been used in the blog.
 • Блогери
  Блогери Search for your favorite blogger from this site.
 • Увійти

Жовтневе листя

Posted Автор: Створено: в KMC
 • Font size: Larger Smaller
 • Переглядів: 1711
 • Підписатися на оновлення
 • Друкувати

У вирі подій не часто приходиться визначити слова, щоб ними описати і передати внутрішнє справжнє відчуття плину життя. 

Буде зайвим повторення загальних істин, що справжнє наше життя не тече ззовні, де все достатньо неоднозначне і непевне, а всередені нас самих. Тільки от складність в тому, що органи почуттів скеровані назовні, а не всередину, і так ми обманюємо самі себе, сприймачи всю отриману ззовні інформацію, як реальність життя. І не складно помилитись дбаючи здебільшого (а може і виключно) про зовнішню оболонку. Натомість те, що відбувається назовні має дуже обмежене значення і тільки настільки, наскільки може вплинути на внутрішню життєву течію. А цей зв'язок получається зовсім неконтрольований і несвідомий. Таким чином вир подій (з якого все почалося) носить нас від одного емоційного стану до іншого, не даючи нам змогу сконцентровано і зважено вплинути на переживання нашого життя, яке може здаватись кероване сліпою долею (а може всесвітнім заколотом?).

А якщо зазирнути всередину, чи можна вглибині себе віднайти струмінь чистої води, незакаламученої зовнішніми подіями? Завдання це не з легких, але потрібне, щоб дійти до джерела. Бо виявиться, що у цього джерела нашого життя ми зустрінемось з Тайною Творіння, Любов'ю, яка і є джерелом і початком кожного життя, всього того, що існує. Визначити слова, назвати те, що є справжнім в нашому існування значить розпочати шлях до Сенсу. Адже Логос це і є – Слово і Сенс, те від чого все почалося і в чому знайде остаточне своє виповнення.

Відстежити посилання URL цього запису блогу
Священик Харківсько-Запорізької дієцезії. Рукоположений в 2008 році. Нині студент Папського Університету Святого Хреста в Римі.
 • Комментарі поки що відсутні

Залишити Ваш коментар

Гість П'ятниця, 18 серпня 2017
 
 
 

Авторизація

Підписатись на розсилку