Блоги

Блоги

Католицького Медіа-Центру

  • Головна
    Головна This is where you can find all the blog posts throughout the site.
  • Мітки
    Мітки Displays a list of tags that has been used in the blog.
  • Блогери
    Блогери Search for your favorite blogger from this site.
  • Увійти
Блогери

Olena Omelchenko

Я психолог та психотерапевт з Києва. Християнка. Сповідую цінності абсолютної вартості людського життя від моменту зачаття. Працюю на території інституту релігійних наук Св.Томи Аквінського. Це благословенне місце, де почуваю себе наче «у Христа за пазухою». Люблю свою працю. Я постійно в професійному пошуку. Брати-домініканці люб’язно надають нам з колегами можливість періодично проводити на території інституту психологічні майстер-класи та семінари, метою яких є по-перше, знайомство учасників з методами нашої допомоги, з різними психологічними підходами в контексті тем про людські стосунки. Програма психотерапевтичної допомоги в групах NEST (New Experience for Survivors of Trauma – Новий Досвід для тих, хто пережив травму) - це те, що стало поштовхом в моєму розвитку як психотерапевта.


 


 


 


Найбільшими дарами для мене є дар життя і присутність Господа в ньому. Останнім часом мені цікаво відкривати та досліджувати НОВЕ, адже ЖИТТЯ не стоїть на місці, воно щохвилини стимулює до розвитку. Дуже подобається мені цей вислів Христа: «Ось, творю все нове». Можна сказати, що я стала краще чути, бачити та відчувати це прекрасне життя, а тому воно стало для мене ще ціннішим.


 


 


 


Нещодавно відкрила для себе красу подорожування на велосипеді в теплій компанії друзів, особливо на дальні дистанції, адже це дає можливість краще розгледіти красу, яку створив наш Господь. Вдячна Йому за мою Батьківщину, за родину, яка мене виховала та викохала, за мою донечку, за моїх прекрасних друзів, за людей, з якими зустрічаюсь на своєму шляху, за всі Його уроки життя.


 


 


 


Моє життєве кредо: "і спізнаєте правду, і правда визволить вас." (Йн.8:32)


 


 


 


 

о. Станіслав Олешко

Священик Харківсько-Запорізької дієцезії. Рукоположений в 2008 році. Нині студент Папського Університету Святого Хреста в Римі.

о. В'ячеслав Гриневич SAC

Священик Товариства Католицького Апостольства (Паллотин). Рукоположений в 2012 році. Перших два роки священства служив в парафії Матері Божої Фатимської в смт. Довбиш, на Житомирщині. Пізніше, (2014-2015) в парафії св. Климентія в Одесі. Нині студент Соціально Інституціальної Комунікації в Папському Університеті Святого Хреста в Римі.

Kateryna Katrashchuk

Живу, навчаюсь і працюю у Львові. За спеціальністю я лікар-психіатр.


Люблю людей, бо через них пізнаю Того на Чий  образ і подобу ми створені.


Люблю подорожувати, бо так пізнаю інші простори великі і малі.


Люблю  танцювати - бо так пізнаю себе.

ГАРЯЧІ ПИРІЖКИ ВІД ДИРЕКТОРА sd

Я народився в Іспанії у 1979 р., і вступив до Згромадження Місіонерів Облатів Марії Непорочної (ОМІ) у 1997. У 2003 прибув в Україну як диякон, а в 2004 був рукоположений у священики в Мадриді, після чого повернувся в Україну. У 2010 переїхав до Туркменістану, а у 2013 повернувся  в Україну, де розпочав  своє служіння як  директор Католицького Медіа-Центру та Телебачення Віковічного Слова (EWTN-Україна).

 
 
 

Авторизація

Підписатись на розсилку