Інтерв'ю

Єпископ Леон Дубравський: Хресна Дорога у Шаргороді — місце духовного відродження

Хресна-Дорога-у-Шаргороді--місце-духовного-відродження-700x469Вже за кілька днів (26 травня) храм св. Флоріана у Шаргороді та Хресна Дорога довжиною у три кілометри, що будується на його околицях, будуть проголошені санктуарієм Страстей Господніх.

Попри те, що каплички ще недобудовані, це місце давно користується прихильністю вірян. Чотири рази на рік тут відбувається дієцезіяльна Хресна Дорога, до якої долучаються також прочани з інших дієцезій України.  Єпископ Леон Дубравський, ординарій Кам’янець-Подільської дієцезії розповідає CREDO про історію виникнення та важливість існування таких місць, де сучасна людина може віднайти спокій, повернути собі сенс життя та вирішити проблеми.

Детальніше...

Отець Йосиф Кухарчик OCD: «Хочу поставити високу планку молитви для молоді»

thdtjhdНовий провінціальний Делегат кармелітів босих в Україні отець Йосиф розповів КМЦ про звичайний день кармеліта, плоди праці Ордену на наших теренах, плани на майбутнє, а також про пропозицію для молодої Церкви в Україні.

Детальніше...

Геня Самборська: Зараз не всі усвідомлюють загрозу для сім'ї. Щоби знищити державу, треба знищити сім'ю

18554550 1821273884867016 1297860158 nДо Ходи на захист прав дітей і сім'ї залишилося два тижні. Сьогодні про важливість таких акцій КМЦ розмовляв із пані Генею Самборською – експерткою з питань природного планування сім'ї, головою всеукраїнського благодійного фонду «За гідність людини», членом Європейського інституту сімейної освіти «IEEF», дружиною та матір'ю чотирьох дітей.

Детальніше...

Єпископ-номінант Едвард Кава: «Бачу наші парафії як спільноти спільнот»

DSC00506-700x49216 травня після офіційного представлення в Львівській Митрополичій Курії латинського обряду єпископа-номінанта Едварда Кави Архієпископ Львівський Мечислав Мокшицький сказав:

Детальніше...

Вікентійці Києва: «Послав мене, щоб принести благу вість убогим»

vikintijciЦього року вікентійці святкують 400-ту річницю своєї духовності. Сестра Марта Мешко МС з київського дому «Божий дар» і отець Анатолій Товкан СМ розповіли КМЦ про особливості духовності Згромадження та про те , як сьогодні діє Вікентійська родина в Києві.

Детальніше...

Новопризначений єпископ-помічник Львівської архідієцезії о.Едвард Кава OFMConv: З Божим даром миру потрібно входити туди, де найважче

max-20170513151645926

Учора, в 100-ту річницю Фатімських об`явлень, та Коронація фігури Фатімської Матері Божої в Крисовичах Львівській архідієцезії, українськими католиками сколихнула несподівана новина, яку оголосив Апостольський Нунцій в Україні Архієпископ Клаудіо Ґуджеротті про те, що Папа Франциск призначив ще одного єпископа-помічника Львівської архідієцезії – отця Едварда Каву OFMConv. І вчора вечором новопризначений єпископ дав спеціальне інтерв`ю для КМЦ, щодо найближчих планів.

Детальніше...

Отець Едвард Кава OFMConv про спільноти: Якщо ми будемо займатися цими людьми, дамо трохи серця – це буде найкраща спільнота

foto kawa 1Сьогодні Папа Франциск призначив єпископа-помічника для Львівської архідієцезії. КМЦ пропонує деякі думки з інтерв’ю з Едвардом Кавою OFMConv за 14 червня 2016 року, де отець розповів про свій досвід душпастирського служіння та про його основні принципи.

Детальніше...

«Це найбільша гуманітарна допомога, яку Католицька Церква зробила за всю свою історію», – Апостольський Нунцій в Україні

Нунции-Клаудио-ГуджероттиПапський східний інститут та Конгрегація Східних Церков святкували 100-річчя заснування у рамках Міжнародного конгресу, пригадуючи пройдену історію та вказуючи на сьогоднішні душпастирські виклики. У цьому зібранні взяв участь також Високопреосвященний владика Клаудіо Ґуджеротті, Апостольський Нунцій в Україні, особистий досвід якого тісно пов’язаний з цими реаліями формування та культурного обміну. Він розповів, зокрема, і про нинішню ситуацію в Україні та Акцію допомоги “Папа для України”.

Детальніше...

Свідчення «великого оптиміста», маронітського відлюдника: «Цілковито бути з Богом дуже добре»

maronit-sviate pysanniaМароніти узяли назву від імені святого Марона (+410), монаха й відлюдника, якого вважають батьком народу. Тож можемо уявити, яку велику роль відіграє чернецтво в житті цих людей. Той, хто прагне осягнути історію, культуру, традицію та духовність маронітського народу, мусить обов'язково зрозуміти й життя самітників Маронітської Церкви. Католицький Медіа-Центр пропонує читачам невеличкий крок до такого розуміння – розмову зі священиком-відлюдником Джуханом Хауандом з Ордену святого Марона, що відбулась у північноліванському монастирі святого Антонія Великого в долині Кузайя.

Детальніше...

Основні елементи історії та життя Ордену ліванських маронітів

nastojanel maronity

Львівський Митрополит архієпископ Мечислав Мокшицький прибув до Лівану, аби помолитися за Ліван та Україну, привезти мощі святого Йоана Павла ІІ й узяти на себе опіку над над маронітами в Україні. КМЦ пропонує українським читачам пригадати історію Ордену маронітів. Про неї в лютому 2017 року розповів Генеральноий Вікарій Ордену ліванських маронітів отець Карам Різка.

Детальніше...

 
 
 

Авторизація

Підписатись на розсилку