Інтерв'ю

Геня Самборська: «Для християн Біблія – це своєрідна конституція»

 

Гєня-Самборська1996 року Верховна Рада України, «усвідомлюючи відповідальність перед Богом», прийняла Конституцію – Основний Закон держави. З КМЦ своєю оцінкою ролі Конституції щодо гарантування прав людини та громадянина поділилася Геня Самборська, голова Всеукраїнського благодійного фонду «За гідність людини».

Детальніше...

Єпископ-номінант Віталій Кривицький відповідає на запитання журналістів (Частина друга)

18193739 292248001229920 538363754593068656 nСьогодні, 24 червня 2017 року, в київському конкатедральному соборі святого Олександра відбудеться хіротонія та інгрес нового ординарія Київсько-Житомирської дієцезії єпископа Віталія Кривицького. КМЦ продовжує знайомитичитачів із відповідями єпископа, пов’язаними з підготовкою до його вступу на посаду ординарія, які прозвучали на зустрічі з католицькими журналістами у Києві 15 червня 2017 року.

Детальніше...

Єпископ-номінант Віталій Кривицький відповідає на запитання журналістів (Частина перша)

18193739 292248001229920 538363754593068656 nУ суботу, 24 червня 2017 року, в київському конкатедральному соборі святого Олександра відбудеться хіротонія та інгрес нового ординарія Київсько-Житомирської дієцезії єпископа Віталія Кривицького. КМЦ знайомить своїх читачів із деякими відповідями єпископа, пов’язаними з підготовкою до його вступу на посаду ординарія, які прозвучали на зустрічі з католицькими журналістами, що відбулася у Києві 15 червня 2017 року.

Детальніше...

Войчех Сурувка OP: Головна місія єпископа – передання віри й Таїнств

n1З нагоди свячень двох нових українських єпископів, Віталія Кривицького й Едварда Кави, КМЦ запитав про особливості єпископської місії та її місце у структурі Церкви отця Войчеха Сурувку OP, директора Інституту святого Томи Аквінського в Києві.

Детальніше...

Літургійні особливості єпископських свячень

NOVAKOVSKIJБез чого неможливо уділити єпископських свячень? Чи єпископські свячення додають щось до священства пресвітера? Що символізують єпископські пасторал, митра та перстень? Що таке свячення єпископа, а що – інгрес? На ці та інші запитання КМЦ відповів о. д-р габ. Пшемислав Новаковський CM з Університету Йоана Павла ІІ у Кракові.

Детальніше...

Буду намагатися виходити до всіх, шукати шляхів зцілення й примирення, — єпископ-номінант Едвард Кава

Едвард-Каава-9-700x454Єпископ-номінант Едвард Кава — людина відкрита і проста. Він радо погодився поспілкуватися з CREDO, щоб наші читачі могли ближче познайомитися з новим єпископом-помічником Львівської архидієцезії.

Детальніше...

Нове прочитання давніх піснеспівів: концерт сучасної духовної музики в Києві

mariologia4 червня 2017 року в київському храмі святого Олександра відбувся концерт вокального ансамблю «Alter Ratio». Традиційні тексти богородичних антифонів, якими й сьогодні молиться Католицька Церква до Діви Марії, прозвучали в незвичній сучасній інтерпретації.

Детальніше...

"Він сказав: у мене є один обов'язок": посол Ватикану згадав про Любомира Гузара

guddzerocci151216 h5uvmАпостольський Нунцій в Україні архієпископ Клаудіо Ґуджеротті був особисто знайомий з Блаженнішим Любомиром Гузаром із 1985 року. На прохання "Обозревателя" він поділився своїми спогадами про цю велику людину.

Детальніше...

Отець Матеуш Адамскі: «Важливо заохочувати родини приймати життя»

Mateusz Adamski KMCОтець Матеуш Адамскі, форматор Дієцезіальної Місійної Семінарії «Redemptoris Mater» Київсько-Житомирської Дієцезії, голова Оргкомітету Ходи за права дітей і сім'ї розповів КМЦ про історію Ходи та про її значення для християнської спільноти.

Детальніше...

Єпископ Радослав Змітрович ОМІ: Ця Хода хоче бути криком: подивіться, яка важлива кожна дитина, як вона потребує батьків, тата і мами!

ZMITROWICМинулого року на Ходу за захист прав дітей і сім`ї приєдналося близько 3 тисяч осіб. Тож цьогоріч ми вже маємо, на що спиратися, якийсь маленький, але досвід. Думками з приводу прийдешньої Ходи з КМЦ поділився єпископ Радослав Змітрович ОМІ.

Детальніше...


 
 
 

Авторизація

Підписатись на розсилку