Цікаві історії

Отець Войцех Сурувка ОР: «Молитва про єдність християн насамперед змінює нас самих»

Vojcheh-Suruvka-ORМолитва – це те, до чого вдавалася, мабуть, кожна людина. Наші слова і традиції можуть різнитися, проте усі ми хоч колись та зверталися до Творця. Молитва об’єднує – людей, сім’ї, спільноти. Тиждень молитов за єдність християн – це час, коли покладаємося на силу молитви згуртувати також представників різних конфесій. Про цю непросту справу ми розмірковували разом із Войчехом Сурувкою ОР, директором Інституту релігійних наук святого Томи Аквінського (Київ).

Детальніше...

«Фінальна битва між Богом і сатаною буде за шлюб і сім'ю»

cardinal-carlo-caffarraУ листі кардиналові Карло Кафарі сестра Люсія написала: «Не бійтеся <...> наша Мати вже розчавила йому голову».

Детальніше...

Єпископ Радослав Змітрович про місію дітей

В jepyskop radoslav1917 році в потругальському селі Фатіма Пресвята Богородиця передала через пастушків, трьох дітей, 7, 9 і 10 років, послання людству. Зміст послання був абсолютно не казковий: у ньому діти споглядали пекло, війну та страждання. Сучасну людину, для якої так важлива психологія особистості, може збентежити те, що Матір Божа, жінка, не просто вибрала бідних людей із маргінесу суспільства, а довірила пророцтва дітям. Дітям, які ще не досягли зрілості не лише фізичної, а й психічної, тобто не були готові до споглядання таких страждань і такого майбутнього.

Детальніше...

Місія на окупованих територіях: бути чи не бути. Відкритий лист Нунція Клаудіо Ґуджеротті

gudzerottiНещодавно, 3 січня 2017 р., на сторінці RISU з'явилося інтерв'ю з завідувачкою відділу історії релігій та практичного релігієзнавства Відділення релігієзнавства Інституту філософії НАНУ проф. Людмилою Филипович. У ньому пані Филипович зокрема дуже гостро прокоментувала візити Нунція Клаудіо Ґуджеротті на території  Донецька й Луганська з Допомогою від Папи. Пропонуємо увазі читачів відповідь Його Преосвященства на ці закиди.

Детальніше...

Ватиканські музеї: інтерв'ю з новим директором Барбарою Яттою

ANSA1126813 ArticoloНа днях відбулася перша прес-конференція нового директора музеїв Ватикану Барбари Ятти, яка замінить Антоніо Паолуччі 1 січня 2017 року.

Детальніше...

На служінні Вселенській Церкві. Інтерв’ю з о. Артуро Сосою, Генеральним Настоятелем ордену Єзуїтів

ANSA1089928 ArticoloЯк ми вже інформували, 14 жовтня цього року Головним Настоятелем чернечого Ордену Отців Єзуїтів під час виборчої Генеральної Капітули, яка відбувалась у Римі,  було обрано 68-річного отця Артуро Соса, венесуельця.

Детальніше...

“Захист прав людини становить фундамент папської дипломатії”

image 0413 грудня 2016 року Апостольський Нунцій в Україні Його Високопреосвященство Клаудіо Ґуджеротті зустрівся зі студентами й викладачами Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова.

Детальніше...

Отець Віктор Сімон: «інфантилізм» - це бути полоненим першою ж атакою свого ЕГО

o. Simon caritasПеріод Адвенту  асоціюється з цукерковим періодом дитинства. Навіть серйозні побожні практики, такі, як Рорати – теж мають дитячий відтінок. Власне, ця асоціація наштовхнула пороздумувати на тему інфантильності сучасного суспільства. Що це таке і чи існує вона в Церкві – про це та інше нам розповість отець Віктор Сімон – генеральний секретар Карітас Україна.

Детальніше...

Єпископ Віталій Скомаровський: Рада Церков і Держава

skomarowskiНа тему співпраці Католицької Церкви з Державою, про роль Української Ради Церков у будові нашого суспільства КМЦ розмовляє з єпископом-ординарієм Луцької дієцезії, Апостольським адміністратором Київсько-Житомирської дієцезі, та Головою Комісії "Церква-Держава", Його Преосвященством Віталієм Скомаровським.

Детальніше...

Отець Павло Вишковський ОМІ про Католицьку Церкву в Україні в часи геноциду

wyszkowski26 листопада в Україні День пам’яті жертв голодомору. Сьогодні КМЦ розмовляє на цю тяжку тему з отцем Павлом Вишковським ОМІ, настоятелем Делегатури Місіонерів Облатів Марії Непорочної в Україні, доктором теології, автором двох десятків книжок про переслідування Церкви в Україні. Розмова буде йти в контексті подій 1918-1933 років, які і включали два етапи штучного голодомору на території України, та як ці страшні події вплинули на Католицьку Церкву на цих землях.

Детальніше...


 
 
 

Авторизація

Підписатись на розсилку