Цікаві історії

Архієпископ Мечислав Мокшицький: Через покору можемо робити великі справи, оскільки діятимемо вже не ми, а сам Христос

IMG 1581 2Сьогодні, в День народження Митрополита Львівського, архієпископа Мечислава Мокшицького, КМЦ пропонує вірним прислухатися до слів Пастиря про важливість покори в житті єпископа, та про його служіння.

Детальніше...

Єпископ Антал Майнек про сьогоднішню Мукачівську дієцезію

majnek27 березня виповнюється 15 років відтоді, як на території Римсько-Католицької Апостольської Адміністрації Закарпаття була встановлена Мукачівська дієцезія. З цієї нагоди Католицький Медіа-Центр поспілкувався з Його Преосвященством Анталом Майнеком OFM, першим єпископом дієцезії, а раніше – Апостольським Адміністратором цього краю.

Детальніше...

Митрополит Мокшицький: «Мати Божа залишила глибокий слід у моїй формації і в моєму духовному житті»

mokrzyckiДо 30-річчя виходу в світ енцикліки Святого Отця Йоана Павла ІІ «Redemptoris Mater», КМЦ взяло інтерв'ю з архієпископом Мечиславом Мокшицьким, мирополитом Львівським.

Детальніше...

Нам потрібні лідери спільнот, провісники нової євангелізації, — єп. Дубравський

Ординарій Кам’янець-Подільської дієцезії єпископ Леон Дубравський у перерві між засіданнями Конференції єпископату розповів журналістам про те, у кому бачить майбутнє і розвиток Церкви, поділився думками про душпастирські виклики, які зараз стоять перед духовенством в Україні, а також про своє бачення ефективної співпраці із мирянами.

Детальніше...

Сестра Марія Марта Рик: Навернення означає любов

marta1Цього року виповнюється п'ять років від дня відходу до Вічності сестри-урсулянки Марії Марти Рик (+20 липня 2012 року). Її знали й шанували як богопосвячені особи, так і вірні всієї України. І сьогодні КМЦ, продовжуючи розмову щодо Фатімських об'явлень, хоче надати слово саме сестрі Марті. Пропонуємо вам опубліковане в №9 «Католицького вісника» за 2010 рік інтерв'ю з сестрою Мартою Рик про Фатімські об'явлення та пов'язану з ними покуту.

Детальніше...

Кому вірить Папа Франциск: розмова з послом Ватикану в Україні

dbda7e59-c12d-4e41-9e5b-5e19e0c49ab8 tv w250 r1Ватиканська дипломатія – одна з найзакритіших і найменш публічних. Мережа посланців Папи Римського працює в усьому світі, зокрема й у зонах конфліктів. Посол Ватикану в Україні Клаудіо Ґуджеротті представляє Святий Престол у Києві трохи понад рік. Зовсім нещодавно дипломат з'їздив на схід країни, зокрема на непідконтрольні Києву території. Про Україну й війну, про Донбас і Крим, про те, що Папа Франциск знає про конфлікт, ішлося в інтерв'ю нунція телеканалові «Настоящее время».

Детальніше...

Брат Андрій Гавлич: «Весь час мав бажання бути поряд з людьми, що потерпають у зоні АТО»

20170223 122825 2Чи раді військові зустрічі зі священиками? Наскільки важко бути волонтером у зоні АТО? Як на війні виявляється Божа любов? На ці і на інші питання нам відповість брат Андрій Гавлич OMI.

Детальніше...

Єпископ Радослав Змітрович OMI: «Чи мають чоловіки-католики вітати жінок з 8 березня?»

imagesCьогодні свято 8 березня, яке в Україні багатьма сприймається як комуністичне свято. А що мають у цій ситуації робити віруючі католики? Невже жінки-католички лишаться в цей день без привітань? Про це нам розповість єпископ Радослав Змітрович OMI.

Детальніше...

Любомир Гузар: «Не дай Боже, щоб ми один одного ненавидiли»

2Колишнього предстоятеля Української греко-католицької церкви кардиналу Любомиру Гузару нещодавно виповнилося 84 роки. Напередодні Дня Народження «людина з янголом на плечі», як його називають, зустрівся з кореспондентом «ФАКТІВ».

Детальніше...

Слово Боже шириться світом. Журнал «Любіть одне одного» тепер в Йорданії

IMG 2880Журнал любіть одне одного був започаткований у Польщі в 1975 році. Він виходить у 110 країнах, а з 2017 року до них додалася ще одна країна - Йорданія. Про специфіку поширення журналу у Йорданії, здобутки і випробування на цьому шляху, ми будемо говорити з паном Еліасом Сассіном, головою спільноти «Ліванська Маронітська родина в Україні» та учасницею Руху Чистих Сердець пані Іриною Братюк.

Детальніше...

 
 
 

Авторизація

Підписатись на розсилку