Україна

Єпископ Радослав Змітрович ОМІ сьогодні відзначає 28-му річницю рукоположення

zmitrowiczСьогодні, 17 червня, Його Преосвященство єпископ-помічник Кам’янець-Подільської  дієцезії Радослав Змітрович ОМІ відзначає свою 28-му річницю від дня рукоположення на священика. (Рукоположення: 17.06.1989).

За посередництвом Святого Сімейства заносимо до Господа наші молитви в інтенціях Його Преосвященства, єпископа Радослава. Дякуємо Богу за дар Вашого покликання, та за серце, яке так жертовно віддане Богу й Церкві. Нехай Пресвята Богородиця Фатімська особливим чином завжди буде з Вами й опікується всіма Вашими починаннями на славу Божу.

Коротка біографія:

Єпископ Радослав Змітрович ОМІ народився 2 вересня 1962 року в м. Гданську-Вжешщі (Польща). 1981 року вступив до Згромадження Місіонерів Облатів Непорочної Марії. Після новіціату і шести років філософсько-теологічних студій у Вищій духовній семінарії Місіонерів Облатів Непорочної Марії в Обрі отримав ступінь магістра теології у Католицькому Університеті в м. Любліні (Польща).

У травні 1987 року склав вічні обіти. 17 червня 1989 року отримав священицькі свячення. Упродовж трьох років служив вихователем у Нижчій духовній семінарії Місіонерів Облатів Непорочної Марії. Протягом двох років був помічником настоятеля в парафії Христа Царя в м. Познань. Згодом, упродовж наступних чотирьох років, був духовним отцем і вихователем у Нижчій духовній семінарії в Марковіцах.

1997 року на прохання Генерального Настоятеля Місіонерів Облатів Непорочної Марії був направлений разом з о. Анджеєм Мадеєм ОМІ на місію до Туркменістану, де провів три роки, заснувавши церковну спільноту від підвалин.

У 2000 році прибув служити в Україну. Упродовж перших двох років служив вікарієм у парафії Святого Духа в м. Чернігові та протягом одного року настоятелем парафії св. Євгена де Мазенода ОМІ в Славутичі.

У 2003-2006 роках був настоятелем парафії св. Миколая в Києві й настоятелем місцевої чернечої спільноти.

Від 2006 року призначений настоятелем Делегатури Згромадження Місіонерів Облатів Непорочної Марії в Україні, яка має 10 чернечих домів і понад 30 співбратів, які служать приблизно у 14 парафіях на Україні.

29 листопада 2012 р.  Святіший Отець Бенедикт XVI призначив отця Радослава Змітровича ОМІ єпископом‑помічником Кам’янець‑Подільської Дієцезії, а 09 лютого 2013 р. відбулася урочистість єпископської консекрації.


 
 
 

Авторизація

Підписатись на розсилку