Україна

Акція «Папа для України» забезпечила питною водою дитячі медичні заклади Лисичанська

13 червня «Карітас Севєродонецьк» почав реалізацію проекту «Воду дітям Лисичанска» у рамках Акції «Папа для України» та у співпраці з місцевою військово-цивільною адміністрацією.

Як розповів натхненних проекту, отець Юрій Юрчик, у Лисичанську  впродовж останнього часу загострились проблеми з питною водою. Хоча у місті це питання стоїть дуже гостро з самого початку бойових дій на Сході України, однак термінова потреба виникла після 29 травня 2017 року, коли у місті було припинено постачання питної води і сто тисяч мешканців міста, серед яких – переселенці та біженці, залишились без питної води та води для санітарно-гігієнічних потреб.

Про термінову допомогу до благодійних організацій і папського фонду звернулись установи соціального призначення, особливо ті, де знаходяться на лікуванні і профілактиці діти. Найгостріша потреба цих установ – питна вода та тара великої ємкості для зберігання питної та технічної води.

Листи з проханнями про допомогу у цій надзвичайній ситуації до Технічного Комітету Акції «Папа для України» через «Карітас Севєродонецьк» були скеровані від Луганської облдержадміністрації та Лисичанської міської ради.

«Ми звернулись до Технічного Комітету Акції «Папа для України» і отримали підтримку цього проекту. Так, зараз вже закупили 150 ємностей по 30 літрів і доставили воду у три дитячі заклади: Лисичанський центр соціально-психологічної реабілітації дітей, міську дитячу лікарню та центральна міську лікарню ім. Тітова. Проект охопив понад 500 дітей, які перебувають на лікуванні у цих закладах. Тепер, коли ця термінова потреба закрита, ми продовжимо працювати над встановленням стаціонарних тисячолітрових ємкостей та насосів, щоби забезпечити лікувальні заклади цією терміновою потребою у воді», – розповідає директор «Карітас Севєродонецьк» о. Юрій Юрчик.

У реалізації першого етапу проекту взяли участь о. Юрій Юрчик, директор БФ Карітас Сєвєродонецьк, Георг Роост, волонтер БФ Карітас Сєвєродонецьк, о.Сергій Паламарчук, адміністратор парафії Покрова Пресвятої Богородиці м.Лисичанска та о.диякон Іван Терент’єв.

Джерело - Папа для України

 

По темі:

Заява єпископа-помічнніка Яна Собіло про війну: "Всі єпископи РКЦ цілим серцем віддані справі України"

ХСП, в рамках Акції «Папа для України», розпочала встановлення ігрового майданчика в Кремінській школі для особливих дітей

Папа до військового паломництва: Будьте справжніми свідками істини

 


 
 
 

Авторизація

Підписатись на розсилку