Україна

Єпископ Мар’ян Бучек сьогодні відзначає 38-му річницю рукоположення

buczekСьогодні, 16 червня, Його Пресвященство єпископ-емерит Харківсько-Запорізької дієцезії Мар’ян Бучек відзначає 38-му річницю від дня рукоположення на священика. (Рукоположення: 16.06.1979)

Заносимо Господу Богу подяку за Дар покликання Вашої Екселенсії, та за жертовне Ваше служіння. Молимося у всіх інтенціях, які Ви носите у своєму серці. Нехай Христос Воскреслий разом з Пресвятою Богородицею будуть силою і підтримкою як для Вас, так і для усієї Церкви України.

 

Коротка біографія:

14.03.1953 - Народився у Цєшанові (Східна Польща), на колишніх українських землях поблизу нинішнього кордону (любачівська частина довоєнної Львівської архідієцезії)

1973 - 1979 - Після закінчення школи та агротехнічного технікуму навчався у Перемишльській Вищій Духовній Семінарії

16.06.1979 - Висвячений на священика в ЦєшановієпископомМар'яном Реховичем; призначений в Любачівську Апостольську адміністрацію, яка після ліквідації у 1946 році Львівської архідієцезії зберігала її духовно-релігійні традиції

1979 - 1983 - Секретар єпископа Мар'яна Реховича - Любачівського Апостольського адміністратора

01.08.1979 - Нотаріус Любачівської Курії

1984 - 1991 - Секретар єпископа Мар'яна Яворського - Любачівського Апостольського адміністратора

21.12.1988 - Віце-канцлер Любачівської Курії

16.01.1991 - Переїхав до Львова разом з архієпископом Мар'яном Яворським; канцлер Курії Львівської архідієцезії

12.10.1991 - Канцлер Курії Львівської архідієцезії

28.02.1992 - Секретар Конференції Римсько-Католицьких Єпископів України

01.10.1993 - Почесний капелан Святішого Отця

08.1999 - 2007 - Шеф-редактор веб-сайта Львівської архідієцезії «Римсько-Католицька Церква в Україні»

04.05.2002 - Призначений Святішим Отцем Йоаном Павлом II Львівським єпископом-помічником

20.06.2002 - Висвячений на єпископа кардиналом Мар'яном Яворським (співконсекратори - аєп. Нікола Етерович та єп. Станіслав Дзівіш) у Львівській катедрі

27.09.2002-05.11.2008 - Голова Комісії Родин

07.2004 - 2007 - Шеф-редактор архідієцезійного часопису «Радість Віри»

16.07.2007 - Призначений Святішим Отцем Бенедиктом XVI єпископом-коад'ютором Харківсько-Запорізької дієцезії

04.11.2007 - Урочисто введений на посаду у якості єпископа-коад'ютора Харківсько-Запорізької дієцезії, відправив Св. Месу у Харківській катедрі

15.08.2008 - Шеф-редактор веб-сайта Харківсько-Запорізької дієцезії 'Костели та каплиці України'

05.11.2008 - Обраний знову Секретарем Конференції Єпископату; голова Комісії Екуменізму

19.03.2009 - Призначений Святішим Отцем Бенедиктом XVI дієцезійним єпископом (ординарієм) Харківсько-Запорізької дієцезії

16.05.2009 - Урочисте впровадження (інгрес) Харківсько-Запорізького єпископа-ординарія до Харківської катедри

18.08.2009 - Нагороджено орденом «За заслуги» II ступеня «за вагомий особистий внесок у розвиток духовності в Україні, багаторічну плідну церковну діяльність та з нагоди 18-ї річниці незалежності України»


 
 
 

Авторизація

Підписатись на розсилку