Україна

В Обухові відбулися реколекції для Друзів Облатських Місій

20170325 130146  24-26 березня 2017 р. в облатському монастирі в Обухові ройшли реколекції для Друзів Місій Місіонерів Облатів МН. Реколекції, в яких брали участь представники Друзів з Гнівані, Мурафи, Славутича, Києва, Городища, проголошував о. Олександр Зелінський ОМІ.

В урочистість Благовіщення Господнього, яка випала в другий день реколекцій, відправляв Євхаристію та проголошував Боже Слово настоятель Делегатури о. Павло Вишковський ОМІ. Час реколекцій був насичений молитвою, конференціями, але не бракувало також можливостей для спілкування та ділення своєю вірою та життям. На зустріч до Друзів Місій завітав також єпископ Яцек Пиль, якого можемо називати Засновником спільноти Друзів Місій в Україні, адже це саме він розпочинав цю справу на українськй землі 20 років тому. На сьогоднійшній день в Україні приблизно 1,3 тис Друзів з різних парафій.

Хто ж такі Друзі Місій? Це спільнота мирян, які своєю молитвою та матеріальними пожертвами підтримують служіння Місіонерів Облатів в різних куточках світу. Належати до Друзів Місій може кожен бажаючий, необхідно записатися (можна це зробити за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., або за тел. 096 645 01 21- о. Олександр) та щоденно молитися принаймні 3 рази Радуйся Маріє в намірах місійної діяльності облатів. Взамін місіонери облати по всьому світу, яких майже 4 тис., щоденно моляться за живих та померлих Друзів Місій та щоденно відправляється за них 5 Служб Божих.

Окрім реколекцій для Друзів Місій, які відбуваються раз в рік, 6 травня 2017 р. запланований з'їзд Друзів Місій в Тиврові на Вінниччині, на який запрошуємо всіх бажаючих, а за детальною інформацією просимо звертатись до о. Олександра за вказаним раніше телефоном.20170325 121405

20170325 10490420170325 112503Джерело: omi.org.ua

 

По темі:

Брат Андрій Гавлич: «Весь час мав бажання бути поряд з людьми, що потерпають у зоні АТО»

День Народження Місіонерів Облатів Марії Непорочної

Історія Згромадження Місіонерів Облатів Марії Непорочної (ОМІ) в Україні

 


 
 
 

Авторизація

Підписатись на розсилку