Україна

Симпозіум «Медіа на службі Нової Євангелізації»

max-20170317230626501По обіді 17 березня 2017 р. у Теологічному Інституті св. Йосифа Більчевського відбувся симпозіум «Медіа на службі Нової Євангелізації» організований зусиллями о. др. Яцека Уліаша, директора ІТ ім. св. Йосифа Більчевського за підтримки Кафедри Сучасних Форм Передання Віри KUL та Римсько-Католицького Теологічного Товариства в Україні.

Доповідали професори з Польщі та України, серед яких о. Маріуш Кравєц SSP, котрий зачитав реферат «Бути голосом надії – католицькі ЗМІ перед лицем драми на Східній Україні»

Похвальне слово (ляудацію) з нагоди отримання отцем Казимиром Мікуцьким CR, титулу габілітованого доктора філософії прочитала професор Інституту доктор Люба Дзердзяк.

max-20170317230618942У своєму виступі вона представила присутнім постать о. Казимира, котрий впродовж більш ніж 18 років служить в нашій архідієцезії, викладаючи в семінарії та Теологічному Інституті, в якому віднедавна є духовним отцем.

Дякуючи за привітання о. Казимир скромно підсумував своє служіння, кажучи, що завдячує всі свої здобути Ісусу Христу та Його Матері – Діві Марії.

max-20170317230633704Після рефератів на симпозіумі була звершена Євхаристія яку очолив Митрополит Львівський архієпископ Мечислав Мокшицький. Співслужили єпископи Леон Малий та Марян Бучек, а також Генеральний Вікарій отець-інфулат Юзеф Павлічек, вихователі та настоятелі семінарії, викладачі інституту та інші священики.

max-20170317230631669авершився симпозіум святковою вечерею, після якої нового габілітованого доктора привітали семінаристи семінарії св. Йосифа, студенти Теологічного Інституту св. Йосифа Більчевського та викладачі інституту, а Митрополит Мечислав Мокшицький подарував о. Казимиру памятну медаль від Святого Отця Франциска на честь Богородиці.

На закінчення вечері всі присутні заспівали о. Казимиру „Plurimos annos“.

Джерело - Львівська архідієцезія

 

По темі:

Деканальна зустріч священників львівського деканату

День зосередження духовенства Стрийського деканату у Дрогобичі

Великопісні реколекціі в Зимній Воді


 
 
 

Авторизація

Підписатись на розсилку