Україна

Віра росте, коли нею ділишся! Зустріч Нового року в Тиврові

tyvrivДля облатської молоді стало хорошою традицією збиратись у стінах Тиврівського храму святого архангела Михаїла на Вінничині. І цього разу католицьку молодь з Обухова, Гнівані та Києва об'єднало бажання зустріти новий 2017 рік саме тут, у знаковому для кожного вірянина місці.

Щоразу серце наповнюється теплом та радістю, коли бачиш, як поступово відбудовується храм. Крок за кроком, днем за днем просуваються реставраційно-ремонтні роботи, відроджується вщент зруйнована і спотворена більшовиками святиня, історія якої починається ще з 1569 року. Маємо велику надію, що незабаром костел «зацарює над усіма іншими будівлями» («Історичний вісник», 1912 р.).

 «Ось я посилаю ангела мого перед тобою…» – ці слова з Книги Виходу були гаслом нашої зустрічі. Переживаючи дні зосередження, ми багато часу приділяли особистій молитві, через Таїнства Сповіді та Євхаристії єдналися з Богом, брали участь у конференціях, які підготували для нас отці-облати. Господь промовив до нас через своїх синів – о. Антона Літвінова, о. Сергія Панченка й о. Войтека Банашака.

Як Святий Йосиф з Назарету, ми маємо дослухатися до голосу Господа, бути обережними та послідовними, думати про свої дії та відповідати за свої вчинки. Що б ми не робили і де б ми не були, Бог завжди мусать бути в нас! Інколи треба вміти сказати собі: «Стоп, стривай, не поспішай, не роби цього, зупинись!» – одначе як часто ми себе не стримуємо, не думаючи про наслідки. Брати на себе відповідальність – ось те, чого так бракує сучасній молоді.

Недостатньо просто вірити, треба постійно ставити собі запитання, пізнавати, прагнути більшого, шукати відповіді… Наша віра в Бога-Отця без відповіді на неї не має сенсу!

Після конференцій ми ділилися досвідом у групах: відверто говорили про свої родини, особисте життя, віру в Бога, про проблеми й переживання. Таке спілкування відкриває нас і наближає одне до одного, а через ближнього свого – і до Бога.

Новий 2017 рік ми зустріли урочистою Божою Службою, якій передувала адорація Пресвятих Дарів. Серце наповнюється правдивою радістю та справжньою Божою благодаттю, коли в новорічну ніч молишся до ікони Матері Божої Тиврівської та приймаєш Тіло і Кров Христа. Справді, хіба може буит щось краще, ніж зустріти Новий Рік із Господом?

Молодь щиро дякує отцю-настоятелю Віталію Подоляну ОМІ, братові Яну, клерикам Петрові й Адріану, парафіянам та людям доброї волі, які зробили все для того, щоб наша зустріч відбулася. Нехай Бог береже і благословляє!

Матеріал підготувала Марта Плавинська, храм святого Миколая 

 

По темі:

В Хмельницьку відбулася процесія Трьох Царів

Різдвяна зустріч провінції Ордену Братів Менших Францисканців 2017

Різдвяна вечеря для знедолених


 
 
 

Авторизація

Підписатись на розсилку