Україна

Реколекції священиків Київсько-Житомирської дієцезії

IMG 931121 листопада на базі «Карітас–Спес» в с. Зарічани, що під Житомиром,  майже 40 священиків Київсько-Житомирської дієцезії розпочали свої річні реколекції.

Супроводжувати їх буде Архієпископ Тадеуш Кондрусевич, митрополит  Мінсько-Могильовський, якого на ці реколекції запросив  ще Архієпископ Петро Мальчук. Тому дар Святої Євхаристії Архієпископ Тадеуш жертвував за душу померлого Архієпископа Петра.

Під час проповіді митрополит наголосив, що «машина без бензину не поїде, так само священик має доповнювати свої сили, і для цього є річні духовні вправи». Коренем слова «священик» є слово «святість».

IMG 9280IMG 9300

Священик має роздавати Святі Дари, ділиться благодатями, роздавати те, що доручив йому Господь. Під час реколекцій священики будуть з допомогою Духа Святого придивлятись до свого життя. Слова Ісуса «Без Мене нічого не зробите», які Він сказав до всіх, дуже конкретно говорять про життя та служіння священика.

IMG 9301

IMG 9313

Духовні вправи мають в собі силу змінювати та наповнювати силою. Священик має бути живою святинею, але в силу своєї слабкості цей храм потребує ремонту, догляду. Признатись у своїй гріховності - це перший  крок, але це крок вперед. У цьому велич людини – признатись у своїй слабкості. Це зізнання може стати початком спасіння. Духовні вправи – це час сприятливий, час спасіння. 

 

Молімося за наших священиків, щоб дні реколекцій були для кожного з них часом спасіння.

Джерело - Київсько-Житомирська дієцезія

 

По темі:

Презентація фільму "Єпископ Ян Пурвінський віру зберіг"

Розклад закриття Святих Дверей по всіх дієцезіях України

Довічні обіти в абатстві сестер-бенедиктинок


 
 
 

Авторизація

Підписатись на розсилку