Україна

Хмельницький: завершення Року Милосердя та храмове свято

Хмельницький.-Фото-Великий-120 листопада у парафії Христа, Царя Всесвіту у Хмельницькому зачинили Святі Двері на завершення Року Милосердя.

Діти з парафії влаштували акцію милосердя під назвою «Сюрприз  другу зі Сходу зроби – подарунок в коробку збери». Цього ж дня парафіяни відзначали престольне храмове свято Ісуса Христа, Царя Всесвіту.

Святкову Літургію очолив ординарій Кам’янець-Подільської дієцезії єпископ Леон Дубравський.  Разом із ним святкову Месу співслужили настоятель храму о. Анатолій Білоус, ректор Інституту Богословських наук о. Віктор Білоус та інші священики.

У Літургії брали участь Лицарі Колумба та різні парафіяльні спільноти.

Єпископ Леон Дубравський дуже тепло привітав усіх зі святом, а особливо Лицарів Колумба. «Папа має швейцарську гвардію, а ми маємо лицарську. Адже дуже добре те, що чоловік є у храмі і його видно, бо він справді на своєму місці, є прикладом для своїх дітей, родини, парафії», — сказав єпископ Леон.

На святі також були присутні гості з інших релігійних конфесій та представники Духовної ради м. Хмельницького, які щиро привітали парафіян зі святом.

На завершення була спільна молитва за Батьківщину і за мир в нашій країні та урочиста процесія з Пресвятими Дарами навколо храму.

По закінченню служби Божої миряни, священики та гості мали спільне святкове частування.

Джерело: CREDO

 

По темі:

Спортивнo-євангелізаційні події в Кам’янець-Подільській дієцезії у сезоні 2016/17

У Хмельницькому відбувся футбольний турнір св. Альберта Хмельовського

Хмельницький йде до Тебе!


 
 
 

Авторизація

Підписатись на розсилку