Україна

Зустріч Маршалка Сенату Польщі з Архієпископом Мечиславом Мокшицьким

max-2016111413121828012 листопада Маршалик Сенату Польщі Станіслав Карчевський, котрий прибув до Львова для участі в інавгурації V Міжнародного фестивалю «Відкриваємо Падеревського» зустрівся з Архієпископом Мечиславом Мокшицьким.

У Митрополичій Курії високий гість з Варшави ознайомився з експозицією архідієцезіального музею, де екскурсію провів о. д-р Кшиштоф Шебля.

Серед супроводжуючих осіб - Генеральний консул РП у Львові Вєслав Мазур. Після молитви в каплиці в бібліотеці відбулася зустріч Маршалка Сенату Польщі Станіслава Карчевського з представниками польських організацій міста Львова. Вступне слово мав Генеральний вікарій Львівської архідієцезії о. інфулат Юзеф Павлічек. Учасників зустрічі представив консул Мар’ян Орліковський.

У Митрополичій Базиліці Маршалик Сенату Польщі Станіслав Карчевський помолився перед чудотворним образом Матері Божої Ласкавої та ознайомився з визначними пам’ятками храму. Цікавився станом реставраційних робіт, що фінансуються з коштів Канцелярії Сенату Республіки Польща. Високого польського гостя супроводжували Надзвичайний і Повноважний Посол РП в Україні Ян Пєкло і Генеральний консул РП у Львові Вєслав Мазур.

Джерело - Львівська архідієцезія

 

По темі:

Просімейна Конференція Католицької Акції Львівської Архідієцезії

Рада Церков запропонувала Кабміну спростити реєстрацію релігійних організацій

Проповідь Апостольського Нунція в урочистість 20-річчя Вищої духовної семінарії Львівської архідієцезії


 
 
 

Авторизація

Підписатись на розсилку