Україна

Освячення каплиці в м. Боярка

DSC 0586У неділю, 25 вересня 2016 р., в м. Боярка відбулося урочисте освячення каплиці «Святого Духа», настоятелем якої є о. Роман Безшкурий.

Це була довгоочікувана подія для нашої парафії. Перед початком урочистого освячення каплиці на порозі храму парафіяни зустріли єпископа Віталія Скомаровського із смачним і пахучим короваєм, після чого о. Роман, настоятель храму, запросив єпископа Віталія здійснити освячення каплиці. В урочистостях освячення взяли участь: єпископ Віталій Скомаровський  –  Ординарій  Луцький і Апостольський Адміністратор Київсько-Житомирської дієцезії, який звершив обряд освячення, о. Роман Безшкурий, о. Міхал Бранкевич, о. Матеуш Адамскі. DSC 0612DSC 0623Урочисту Літургію приготували і активно в ній брали участь парафіяни. Після св. Служби о. Роман висловив подяку єпископу за освячення каплиці, також дякував добродіям і парафіянам, які спричинились до ремонту каплиці, матеріально, фізично та молитовно.DSC 0633

DSC 0642Також дякував гостям з інших міст, які приїхали на освячення каплиці, щоб разом з нами пережити цю Урочисту  Літургію. Діти з парафії висловили слова вдячності єпископу Віталію.

С. Зофія Паюк  СSM

Джерело: Київсько-Житомирська Дієцезія

 

По темі:

 

Братерська зустріч францисканців

Спільна молитва поляків та українців у Дитятині біля Галича

Храмове свято у Чернівцях

 

 

 


 
 
 

Авторизація

Підписатись на розсилку