Україна

Нунцій Ґуджеротті вшанував пам′ять Героїв Небесної Сотні


IMG 6157
18 лютого, у річницю вшанування Героїв Небесної Сотні Апостольський Нунцій в Україні Клаудіо Ґуджеротті вшанував пам′ять загиблих за Гідність нашої держави покладанням квітів до хреста на вулиці Інститутській (нині - ця частина називається алеєю Героїв Небесної Сотні) та молитвою в каплиці, присвяченій Героям.

 

 

 

IMG 6129IMG 6159IMG 6161 "Перше, що я мав на меті - це вшанувати Тих, хто загинув за ідеал", - зазначив Нунцій. "У цьому світі одна з найважчих речей - це мати ідеал. Іноді здається, що гроші - це єдиний ідеал у цьому світі. Але є також і сьогодні люди, які мріють про щось більше і краще для свого народу. І це дуже важливо для всього світу, для Церкви, і також для нас, віруючих, бо нас навчають, що є й інші цінності - духовні у цьому світі". 

IMG 6141Після вшанування Героїв Небесної Сотні, Нунцій запевнив журналістів, що незабаром буде мати зустріч із Папою Франциском - і звітуватиме перед ним щодо ситуації в Україні.

IMG 6298Нагадуємо, що незабаром архієпископ  Клаудіо Ґуджеротті вирушить у подорож Східною Україною, щоби "дати відчути людям, які там живуть, що вони не є відкиненими".

Більше інформації про візит Апостольського Нунція до Сходу України читайте завтра на сайті KMC.in.ua.

 

Автор - Ганна Щокань.

 
 
 

Авторизація

Підписатись на розсилку