Україна

Курс Альфа при костелі Святого Олександра у Києві

16143053Наприкінці грудня 2016 року завершився курс Альфа який проводила спільнота Еффата при римо-католицькому соборі святого Олександра у Києві. Близько 30 людей різних конфесій вивчали основи християнства, а найголовніше - пізнавали Бога.

Детальніше...

Папа до Трампа: керуватися в рішеннях духовними і моральними цінностями

EPA2315463 Articolo«Надсилаю Вам свої щирі вітання і запевняю, що молитиму Всевишнього Бога, щоби дарував Вам мудрість і сили, необхідні на цій високій посаді», – написав Папа Франциск у посланні до 45-го Президента США Дональда Трампа з нагоди його інавгурації, що відбулася 20 січня 2017 р. у Вашингтоні.

Детальніше...

Сестра-гоноратка про прояви Божої любові у серцях мешканців прифронтових сіл

Sestra-YU-golovСестра-гоноратка Юлія з Бердичева разом із іншими служителями Християнської служби порятунку відвідали сім’ї, які мешкають у прифронтовому селі Бердянське.

«Завітали до сім`ї місцевого медичного фельдшера. Спілкуючись за чашкою чаю, ми стали свідками їхніх глибоких переживань, пов’язаних з трагедією війни. Це люди, які розуміють і практикують християнську любов завдяки вчинкам милосердя, якими вони просто живуть. Героїчні поступки гідні прослави Господа», – розповідає с. Юлія.

Детальніше...

Екуменічне Йорданське Водосвяття у Львові

max-20170119165247349З нагоди празника Богоявлення Господнього, яке Східні Церкви в Україні відзначають 19 січня, Львівська міська рада організувала чергове екуменічне Йорданське Водосвяття перед ратушею на площі Ринок.

Детальніше...

Євангелізація оази

unnamed 2З 12 по 16 січня молодь Оази з парафії Христа Царя Всесвіту з м. Новограда – Волинського, на запрошення Модератора Руху Світло-Життя Одесько - Сімферопольської дієцезії о. В’ячеслава Ковальського, поїхала в Олександрію, Кропивницької обл. на євангелізацію.

Детальніше...

Загальноміське водосвяття у Львові

max-20170117155846885У четвер, 19-го січня, у центрі міста священики усіх конфесій традиційно святитимуть воду на свято Богоявлення.

Детальніше...

Новий Провінціал Польської Провінції Місіонерів Облатів МН

2415248-Zajac Pawel17 січня 2017 року Генеральний Настоятель о. Луїс Лоуген за згодою Ради призначив Провінційним Настотелем Польської Провінції Місіонерів Облатів Марії Непорочної, до якої також належить Делегатура в Україні та Росії, о. Павла Зайонца ОМІ.

Детальніше...

ІІ фестиваль колядок і щедрівок у санктуарії Матері Божої Чечельницької

czecelni15 січня у храмі Святого Йосифа Обручника Санктуарії Матері Божої Чечельницької після Святої Літургії, яку очолив  єпископ  Кам’янець-Подільської Дієцезії Леон Дубравський OFM разом із священиками, пройшов другий фестиваль колядок і щедрівок «Світло Вифлиємської зорі», започаткований отцем Петром Новосельським OFM.

Детальніше...

Служителі Християнської служби порятунку відсвяткували Різдво Христове в зоні АТО

Rizdvo-golСлужителі Християнської служби порятунку (ХСП) відсвяткувала Різдво Христове в зоні АТО разом зі священиками Римо-католицької церкви братом Григорієм та братом Вадимом.

Детальніше...


 
 
 

Авторизація

Підписатись на розсилку