Києво-Житомирська

ЮРМ КЖ:

Вчора, 25 січня, на завершення Тижня молитов про мир і єдність християн, у прокатедральному соборі святого Олександра в м. Києві спільно молились представники різних конфесій.
1 січня 2016 р. 14.00, від Бессарабської площі до Майдану незалежності в Києві. В День миру, в багатьох містах світу на вулиці свої міст виходять люди, щоб засвідчити своє волю до миру, та згадати про країни де йдуть війни.
20 грудня в Коростишеві, в костьолі Різдва Пресвятої Богородиці, відбулося урочисте відкриття Ювілейного року Божого Милосердя. Розпочався захід процесійною ходою, яку очолив настоятель парафії о. Андрій Бачинський sdb, за участі священиків співбратів: о. Юзефа ...
Невеличка передісторія: Нещодавно колектив КМЦ пережив День зосередження у отців франсисканців у парафії Преображення Господнього в м. Бориспіль. Вже по закінченню денної програми настоятель бориспільської парафії, Станіслав Нуцковський OFMconv запросив нас приєднатись до молитви Коронка ...
Інтерв′ю з п. Катериною Чваловою, працівницею Дому святого Мартіна у Фастові - після урочистого відкриття та освячення Дитячого центру святого Мартіна де Поррес 16 грудня.
Вчора, 16 грудня, у м. Фастів, Київської області, відбулось урочисте відкриття й освячення Центру святого Мартіна де Поррес - для дітей з потребуючих родин та хворих на ДЦП і аутизм. У відкритті взяли участь: ординарій Київсько-Житомирської дієцезії Архієпископ Петро Мальчук, представники дип. корпусу, ...
У Неділю Радості, 13 грудня, в парафії Пресвятої Діви Марії Матері Церкви відбулося урочисте відкриття дверей Милосердя.
У самому серці Києва, столиці України, у неділю, 13 грудня, єпископ Ян Пурвінський урочисто відкрив Святі Двері у конкатедрі св. Олександра.
13 грудня біля храму св. Йоана з Дуклі почали збиратись католики з усього міста. Бо такий день буває раз у житті. Згідно з буллою "Misericordiae Vultus" Папи Франциска, 13 грудня у кафедральному храмі були відкриті на увесь рік Двері Милосердя.
Згідно декрету архієпископа Петра Мальчука, Ординарія Київсько-Житомирської дієцезії, Двері Милосердя для отримання відпусту у надзвичайний Ювілей Милосердя будуть відкриті у таких храмах дієцезії:

Авторизація

Підписатись на розсилку