Україна

УКРАЇНА ЮРМ:

26 – 28 серпня 2016 року в Одесі відбувся ХІІ Дієцезіальний День Молоді на тему: «Блаженні милосердні, бо вони зазнають милосердя». У ДДМ взяли участь 65 учасників з різних частин України, зокрема з Одеської дієцезії. На жаль, молодь з Кримського деканату приєднатись не мала можливості.
У суботу 2 квітня, переддень неділі Божого Милосердя, шанувальники Божого Милосердя зі Золочівського деканату святкували свій ювілей у костелі в Бродах. 
Створено 21 березня 2016
Завершенням ДДМ стала Свята Меса перед житомирською катедрою святої Софії. Мінлива погода не зіпсувала настрою, адже молоде серце не зважаючи ні на що палає вогнем.
Створено 19 березня 2016
Ювілей Милосердя пережити на практиці запрошували організатори ДДМ у Житомирі. Чи вдасться це зробити - побачимо у неділю. Тож - розпочинаємо.
Створено 09 березня 2016
Надзвичайні триденні духовні вправи, починаючи з 2 березня 2016 року, переживали парафіяни храму св. Йоана Непомукського на тему: «Боже Милосердя в повсякденному житті».
Завтра у Ватикані і цілому світі відбудеться молитовний "марафон" - "24 години для Господа". Участь у ньому візьме також і Папа Франциск. Щоправда у Ватикані.
26-28 лютого у київській парафії святого Олександра відбулись реколекції, які проводив о. Павло Вишковський ОМІ. Темою стали слова: "Милосердні як Отець".
Вчора, 25 січня, на завершення Тижня молитов про мир і єдність християн, у прокатедральному соборі святого Олександра в м. Києві спільно молились представники різних конфесій.
Близько 3 тисяч осіб, які є працівниками паломницьких центрів, санктуаріїв та відпустових місць з усього світу, 21 січня взяли участь у спеціальній аудієнції Папи Франциска в аулі Павла VI у Ватикані.
Зі слізьми на обличчі духовенство і вірні пройшли через Святі Двері нової каплиці у Маріуполі, яку 15 січня 2016 р. посвятив ординарій Харківсько-Запорізької дієцезії єпископ Станіслав Широкорадюк. Святу Месу співслужив також єпископ-помічник Ян Собіло.
У IV неділю Адвенту, 20 грудня, в парафії  Рудківської Пресвятої Діви Марії в Рудках відбулась Інавгурація Ювілейного Року Милосердя, проголошеного Папою Римським Франциском, оскільки храм в Рудках був визначеним стаційним храмом, в якому мають бути відкриті Святі Двері Милосердя.
1 січня 2016 р. 14.00, від Бессарабської площі до Майдану незалежності в Києві. В День миру, в багатьох містах світу на вулиці свої міст виходять люди, щоб засвідчити своє волю до миру, та згадати про країни де йдуть війни.
В четверту неділю адвента, 20 грудня урочисто відчинив Двері Милосердя, єпископ ординарій Мукачівської дієцезії Антал Майнек в Рахівській церкві св. Йоана Непомукського.
«Перейти через ці Двері означає відкрити глибину милосердя Отця, Який всіх приймає й особисто виходить назустріч кожному», – Папа Франциск
Невеличка передісторія: Нещодавно колектив КМЦ пережив День зосередження у отців франсисканців у парафії Преображення Господнього в м. Бориспіль. Вже по закінченню денної програми настоятель бориспільської парафії, Станіслав Нуцковський OFMconv запросив нас приєднатись до молитви Коронка ...
«Милосердя завжди буде більшим за будь-який гріх, і ніхто не може обмежити любові Бога, Який прощає…» Булла Misericordiae vultus («Обличчя милосердя»).
Відео телеканалу РТБ про відкриття Ювілейного Року в Луцькій дієцезії.
Привітання Митрополита Львівського Архієпископа Мечислава Мокшицького з нагоди Різдва Христового 2015 року Божого.
Створено 14 грудня 2015
У самому серці Києва, столиці України, у неділю, 13 грудня, єпископ Ян Пурвінський урочисто відкрив Святі Двері у конкатедрі св. Олександра.
Увечері, 13 грудня, площу перед митрополичою базилікою у Львові заповнило духовенство, монашество і миряни з усіх деканатів Львівської архідієцезії.

Авторизація

Підписатись на розсилку