Світ

Хочуть знати «як подолати сатану»

plakat_szatanaЗацікавлення фільмом «Як подолати сатану» переросло всі очікування організаторів. Натовпи на прем’єрі у Варшаві спонукали «Кіно Вісла» до розміщення фільму в своєму репертуарі. З 8 листопада можна буде його побачити щоденно о 19.00 год.

«Я дуже тішуся, що з’явився цей фільм і, що є людина, яка не боїться цієї теми. Це фільм, який, на мою думку, мали б показувати у всіх школах на уроках релігії в цілому світі», - говорить після прем’єри фільму «Як подолати сатану» відомий актор Радослав Пазура.

Прем’єра фільму Міхала Кондрата відбулася на варшавському Жолібожу 31 жовтня. Білети були продані ще за кілька днів перед прем’єрою – всі 500 місць в найбільшому залі Кіно Вісла були зайняті. Така сама кількість людей відійшла від каси з інформацією про відсутність білетів, крім того в день прем’єри працівники кіно прийняли понад 200 телефонних дзвінків з питанням про додатковий показ фільму.

«Думаю, що щирість цього документального фільму є його найбільшою силою. Міхал розказав в ньому, між іншим, про правду свого серця і це дуже цінне і саме за це його шаную», – говорить спортивний журналіст Пшемислав Бабяж.

Окрім вже згаданих, на прем’єрі були: Томаш Каммел, Павел Понциліуш, Павел Зухнєвіч, Анна Голендзіновська, о. Гжегож Суходольскі, о. Тадеуш Боженко. Єпископ Юзеф Завітковскі, який не міг бути присутнім на прем’єрі, передав лист автору з привітаннями, виразами подиву та з благословінням.
Фільм викликав багато емоцій. Глядачі розчулені сюжетом фільму. «Обіцяємо, що ще раз прийдемо подивитись цей фільм, але вже разом з дітьми…» - говорить Павел Понциліуш.

Як відповідь на неймовірну зацікавленість фільмом, Кіно Вісла включило фільм «Як подолати сатану» до свого репертуару та від 8 листопада його можна буде побачити щодня о 19.00 год.
«Як подолати сатану» - це документальний фільм, знятий в Італії літом 2013 року. Автор фільму Міхал Кондрат – багаторічний асистент екзорциста, випускник післядипломних курсів Духовного Керівництва, на Богословському факультеті Університету Кардинала Стефана Вишинського. Його часто запрошують до телевізійних чи радіопередач як коментатора питань пов’язаних з духовністю та справами Церкви.

Темою фільму виступає духовна боротьба, а конкретніше боротьба з сатаною. Автор фільму скрупульозно провадить глядача цією проблемою, пояснюючи її контроверсійні аспекти та даючи вказівки, що спираються на вченнях Отців Церкви. Відвідує найвідоміших екзорцистів на світі, а також інших експертів в питаннях духовної боротьби та служіння звільнення. Від них можна дізнатись, які засоби Церква рекомендує для боротьби зі злим духом.

У фільмі знімались:

О. Габрієль Аморт – ватиканський екзорцист, засновник Міжнародної Спілки Екзорцистів, який на сьогодні є головою цього товариства.ja_o._Gabriel_Amorth_s._A._Musolessi

О. Ципріян де Мео – презес товариства МСЕ і найдовше практикуючий екзорцист на світі, якому вділяв вказівок сам о. Піо.

О. Альваро Барделлі – екзорцист, настоятель катедри в Арецо.

Ангела Мусолессі – мирянка, співпрацівниця о. Габрієля Аморта, терціярка Францисканського Ордену Світських.

Аня Голендзіновська – топ-модель, що навернулась.

Франческа -  особа, яку мучив демон.

За матеріалами: gosc.pl


 
 
 

Авторизація

Підписатись на розсилку