Світ

Корейський кардинал закликає молитися Святий Розарій за мир між США і Північною Кореєю

1502276385В той час, коли між Північною Кореєю і США зростає напруга, кардинал Архієпископ з Сеулу, Південна Корея, закликав вірних молитись вервицю за мир.

«Діва Марія закликала нас молитись вервицю за навернення грішників і за мир у світі»,- сказав кардинал Ендрю Єом Су-юнг, згадуючи про 100-ту річницю об’явлень у Фатімі. «Вервиця – наша духовна зброя, якою ми може ефективно подолати зло, і вона зможе допомогти нам подолати виклики в нашій вірі і перемінити нас, щоб ми стали будівничими миру у світі».

Кардинал Єом також закликав Північну Корею відкинути програму ядерного озброєння.

«Заради безпеки і майбутнього усіх корейців, Північна Корея повинна сісти за стіл перемовин і відмовитись від ядерної зброї».

КМЦ нагадує: як пише dw.com Трамп пригрозив КНДР "вогнем і люттю" у тому разі, якщо ця країна продовжуватиме погрожувати США своїми міжконтинентальними ракетами. У відповідь на це КНДР заявила про готовність запустити ракету по американському острову Гуам. Політики і журналісти розкритикували Трампа за його агресивну риторику, яка лише поглиблює ескалацію. У четвр, 10 серпня, Трамп лише посилив свої попередні слова.

Джерело: Католицький оглядач з посиланням на  Catholic Culture

 

По темі:

Північна Корея забороняє хрести

Ватиканський дипломат про заборону ядерної зброї як важливий крок до миру

Католик став Президентом Південної Кореї

 


 
 
 

Авторизація

Підписатись на розсилку