Світ

Архієпископ Мокшицький на Ясній Горі: перемагати зло добром

max-20170616020415963«Ми прибули сюди у тяжкий час, який мають вірні в Україні. Війна руйнує країну, залишаючи згарища й руїни. Вона відбирає щастя у тисяч сімей, які оплакують втрату чоловіків, батьків і синів»

 

Так говорив архієпископ Мечислав Мокшицький у середу під час традиційного Апелю Ясногурського. Митрополит Львівський молився 14 червня 2017 р. в каплиці Чудотворного Образу на Ясній Горі в Ченстохові (Польща).

«Приходимо сюди до Тебе просити, аби Ти повернулася до нас у своєму ясногурському знакові перемоги. Чекають на Тебе люди, які потребують знаку єдності», — молився архієпископ.

max-20170616020415203Митрополит Львівський підкреслив, що там, де є зло, там немає Бога, бо Він — Найвище Добро, а там, де є ненависть, там немає Бога, бо Він є Любов. «Там, де війна, там Бога немає, бо Він є Мир. Там, де обман, там немає Бога, бо Він є Правда», — сказав ієрарх. Також він нагадав, що важливо долати зло добром, ненависть — любов’ю, війну — миром, обман — правдою. Архиєпископ звернув увагу на значення обітниць, які склав у Львові 1656 року перед образом Матері Божої Ласкавої король Ян Казимир. «Тоді потрібний був знак єдності», — нагадав він. Під час Ясногурського Апелю вірні молилися особливо про мир в Україні. На завершення молитва архієпископ Мечислав Мокшицький та архиєпископ Вацлав Депо, митрополит Ченстоховський, уділили спільне пастирське благословення.

max-20170616020416676Після благословення було освячено копію чудотворного образу Матері Божої Ясногурської — для парафії у Червонограді, в Україні. Цей акт був звершений по 635 роках після пернесення образу Матері Божої Ченстоховської з белзького замку на Ясну Гору до Ченстохови, коли 1382 року князь Владислав Опольчик вивіз чудотворний образ Чорної Мадонни з Белза, а водночас у 325 річницю заснування міста Червонограда — яке раніше називалося Кристинопіль. У молитві Апелю взяли участь також о. Андрій Легович, секретар архиєпископа митрополит Львівського, вірні з парафії Зіслання Святого Духа з Червонограда разом зі своїм настоятелем — о. Миколою Леськівим, о. Мар’ян Валігура — пріор ясногурського монастиря.

Джерело - Львівська архідієцезія з посиланням на CREDO

 

По темі:

Звернення Митрополита Львівського Архієпископа Мечислава Мокшицького на неділю, 18 червня

Фатімське богослужіння у Крисовичах з участю дітей

200 ліття парафіяльного храму в Меденичах


 
 
 

Авторизація

Підписатись на розсилку