Світ

Ватиканський павільйон у столиці Казахстану

Pavilion-Vaticana«Енергія загального блага: турбота про наш спільний дім» – так звучить девіз, під яким працює ватиканський павільйон на Всесвітній виставці EXPO-2017 у столиці Казахстану Астані.

У відкритті павільйону від імені Святого Престолу взяв участь префект дикастерії зі сприяння цілісному людському розвитку кардинал Пітер Тарксон. В інтерв'ю кореспондентові «Радіо Ватикану» він нагадав, що Апостольська столиця брала участь у Всесвітніх виставках від самісінького початку. Павільйон Ватикану в Астані дуже популярний, і цим він завдячує зокрема високому авторитетові трьох останніх понтифіків.

«Святий Престол присутній тут не для того, щоб демонструвати нові технологї в галузі енергетики, – розповів кардинал Тарксон, – оскільки це не входить до нашої компетенції, а для того, аби представити плоди людського досвіду, пов'язаного з розвитком енергетики. Тому ми починаємо показувати роль енергії від самих витоків людського існування на Землі. За допомогою американського університету Нотр-Дам ми створили експозицію так званого "Великого вибуху", з якого розпочалася історія енергії зірок. Так ми виявляємо роль світла як форми енергії, супутньої життю людства від самого його початку. Це нагадує нам слова Папи Бенедикта XVI, який назвав любов тим світлом, яке Бог створив найперше».

Джерело - Сибирская Католическая газета з посиланням на Радіо Ватикану

 

По темі:

Делегація Святого Престолу візьме участь у відкритті EXPO 2017 в Астані

Папа до Послів: зловживання релігією для здобуття влади оскверняє Божий образ

Беатифікація Апостола Казахстану, уродженця Бердичева


 
 
 

Авторизація

Підписатись на розсилку