Світ

Мігранти на Лампедузі просять про Біблію

REUTERS614472 ArticoloМігранти, які прибувають на італійський острів Лампедуза, потребують не лише речей першої необхідності, а й Святого Письма. За даними туринського «Центру дослідження нових релігій», ці люди – здебільшого християни.
«Наш острів віддавна був перехрестям міграції народів і, особливо протягом останніх років, притулком для багатьох наших братів, які тікають від воєн, переслідування й голоду. Серед цих мігрантів багато наших братів і сестер християни. Найперше вони просять, іноді навіть раніше, ніж про речі першої необхідності, про Святе Письмо», – розповів отець Кармело Ла Магра, настоятель місцевої католицької парафії.
Священик звернувся з закликом про допомогу в забезпеченні Бібліями мігрантів, які прибувають на Лампедузу. За його словами, ці люди потребують не тільки їжі: вони спраглі Божого Слова та братерства. На прохання відгукнулося багато італійських католицьких дієцезій, протестантських спільнот і біблійних товариств, які доправили на острів близько 1700 примірників Святого Письма англійською та французькою мовами.
Ще наприкінці квітня Папі Францискові подарували книгу «Нового Завіту і Псалмів» англійською мовою, знайдену на дні мігранського човна. Папа був дуже схвильований цим даром. Попередній власник Біблії підкреслював деякі фрагменти, зокрема слова з Псалма 55 – сповідь людини, що страждає від переслідування.
 
По темі:

 
 
 

Авторизація

Підписатись на розсилку