Світ

74% поляків виступили проти прийому африканських і близькосхідних біженців

517118 Hjut IMG 4864 68Польський єпископ Кшиштоф Задарко, керівник відділу пастирського піклування про мігрантів в лоні Польської єпископської конференції, висловив глибокий жаль у зв'язку з результатами недавнього опитування населення.

Було виявлено, що лише 4 відсотки поляків «рішуче згодні з тим, що країна повинна прийняти біженців з Близького Сходу, що рятуються від війни. Опитування було проведене польським Центром аналізу громадської думки.

Він показав, що в Польщі неухильно зростає кількість противників прийому африканських і близькосхідних біженців, які повинні бути розподілені між країнами Європейського союзу. Проти висловилися 74 відсотки поляків. Вже з грудня 2015 року кількість поляків, які виступають проти гостинності по відношенню до біженців з Близького Сходу та Африки, стабільно перевищує число тих, хто згоден їх приймати.

Разом з тим 55 відсотків жителів Польщі відповіли, що вони позитивно ставляться до прийому українських біженців незалежно від їх національності та віросповідання. «Необхідно бути більш відкритими по відношенню до ближнього в біді», — зазначив монс. Задарко, назвавши неадекватною пропозицію польського уряду надавати сирійському населенню допомогу на місцях у той час, як десятки тисяч сирійців тікають від війни.

КМЦ нагадує, що Папа Франциск назвав захист мігрантів моральним обов'язком.

Джерело - Сибирская Католическая газета

 

По темі:

Послання Папи Франциска і Папи Бенедикта учасникам симпозіуму в Польщі

Прем'єр Угорщини виступив за збереження християнських традицій в Європі

Влада Польщі здала позиції


 
 
 

Авторизація

Підписатись на розсилку