Світ

Єпископ Ассізі про новий санктуарій святого Франциска

d573963147Це «новий стимул для очищення Церкви від усього, що не євангельське», сказав єпископ Ассізі про лист, який Святий Отець надіслав йому  з нагоди інавгурації нового санктуарію Оголення.

Архієпископ Доменіко Соррентіно встановив новий санктуарій у колишньому соборі Санта Марія Маджоре та на терені єпископської резиденції. Це тут 800 років тому молодий Франциск роздягнувся, повертаючи своєму батькові шати, щоби під керівництвом єпископа вести вбоге життя, присвячене Богу.

Офіційне відкриття санктуарію відбудеться 20 травня 2017 року.

Коментуючи лист Папи, єпископ Ассізі зазначив, що європейські культура й суспільство відійшли від Євангелія. Щоби проголошувати його знову, потрібно серйозно поставитися до євангельського образу Бога, видимого в Ісусі. Він оголився від Своєї Слави, що ми бачимо як на Різдво, так і в Страсну П'ятницю. Святий Франциск пішов за Його прикладом, скидаючи багате вбрання в єпископській резиденції.

Розмовляючи нещодавно з Папою, архієпископ Соррентіно розповів йому про те, що сам встановив санктуарій Оголення. Цінуючи цю ініціативу, Святий Отець написав спеціальний лист. У ньому Понтифік згадав і про свій перший візит в Ассізі, що відбувся понад три роки тому, коли саме на тому місці, де оголився святий, Папа зустрівся з бідними.

Новий санктуарій названо «пророчою заповіддю для справедливішого й солідарнішого суспільства», а Церква радить оголюватися з мирського й жити цінностями Євангелія.

Джерело: Deon.pl

 

По темі:

Папа Франциск поблагословив новий санктуарій в Ассізі

Під час Дня молитви за мир в Ассізі не забули і про Україну

Папське послання про канонічний статус санктуаріїв (Повний текст)


 
 
 

Авторизація

Підписатись на розсилку