Світ

Візит Папи до Єгипту відбудеться незважаючи на напади

20170410t0930-8996-cns-egypt-churches-reaction 800-800x500Незважаючи на нещодавні терористичні напади на християнську спільноту Єгипту, візит Папи Франциска до цієї країни відбудеться, як і було заплановано.

«Подорож Папи до Єгипту відбудеться відповідно до запланованого графіку», – повідомив 10 квітня речник Апостольської Столиці Ґрег Берк у листі до «Catholic News Service». Заплановано, що Папа 28-29 квітня зустрінеться в Каїрі з представниками уряду і міжрелігійними лідерами, повідомляє Catholic Herald.

«Єгиптяни очікують візиту Папи Франциска, хоча атмосфера там зараз напружена»,– розповів речник єпископату Єгипту о. Рафік Ґріхе. «Місія Папи полягає в тому, щоб бути поруч з братами у важкі часи. Зараз чудова нагода для нього принести мир і надію єгипетському народу загалом, і християнам Сходу зокрема», – додав о. Ґріхе.

КМЦ нагадує: У Вербну неділю, 9 квітня 2017 року, під час Святої Меси в двох храмах в Танті і Олександрії в Єгипті відбулися теракти. За теракти відповідальність взяло на себе терористичне угруповання «Ісламська держава».

Джерело: Католицький оглядач

 

По темі:

Співчуття Папи Франциска жертвам тероризму та воєн

ІД взяла відповідальність за теракти в єгипетських храмах

Папа Франциск їде в Єгипет: програма поїздки

 


 
 
 

Авторизація

Підписатись на розсилку