Світ

РБ ООН засудила атаку терористів на храми в Єгипті

 nazvaniya 1 34 650x410Рада Безпеки ООН назвала терористичні атаки на християнські храми в Єгипті «жахливими і підлими» і закликала всі країни активно співпрацювати з єгипетською владою для притягнення відповідальних за ці напади до правосуддя.

Про це йдеться в прийнятій у неділю заяві РБ ООН.

«Члени Ради Безпеки найрішучішим чином засудили жахливі і підлі теракти, що відбулися у Вербну неділю, 9 квітня 2017 року, під час служби в двох церквах в Танті і Олександрії в Єгипті ...», - наголошується в заяві.

Члени РБ ООН заявили про необхідність «притягнення до відповідальності виконавців, організаторів і спонсорів цих актів тероризму» і «настійно закликали всі держави відповідно з їхніми зобов'язаннями за міжнародним правом і відповідними резолюціями Ради Безпеки активно співпрацювати з урядом Єгипту і всіма іншими відповідними органами з цього питання».

«Члени РБ підтвердили, що тероризм у всіх його формах і проявах є однією з найбільш серйозних загроз міжнародному миру і безпеці», - наголошується в повідомленні.

Також Рада Безпеки висловила свої найглибші співчуття сім'ям загиблих і уряду Єгипту і побажала якнайшвидшого і повного одужання постраждалим.

Як відомо, внаслідок вибухів у церквах Єгипту у містах Александрія і Танта загинули 43 особи.  

Через теракти  у країні оголошено триденну жалобу. Відповідальність за два теракти взяло на себе терористичне угруповання «Ісламська держава».

КМЦ нагадує, що Папа зустрівся з мамою журналіста, якого вбили ІДІЛ.

Джерело - Католицький оглядач з посиланням на Українська правда

 

По темі:

ІД взяла відповідальність за теракти в єгипетських храмах

Папа до мусульманської делегації: важливість вміти спокійно слухати одні одних

Папа Франциск їде в Єгипет: програма поїздки

 


 
 
 

Авторизація

Підписатись на розсилку