Світ

Представниця уряду Великобританії: католицькі школи не можуть противитись одностатевим шлюбам

4c6f4dfb2924a1f328a38bd5fb2330b9800e54e7840a761391pimgpsh fullsize distrДейм Луїз Кейсі, котра працює у сфері соціальної допомоги та інтеграції в уряді Великобританії, заявила, що «католицькі школи не повинні бути гомофобними та виступати проти одностатевих шлюбів».

Представниця британського уряду, відповідальна за координацію інтеграції в суспільстві, під час виступу в Парламенті заявила, що школи мають бути «на передовій» у праці на користь рівності та толерантності. Вона також сказала, що виступає проти звільнення студентів від уроків музики чи драматичного мистецтва через їх релігійні переконання (маючи на увазі послідовників ісламу), а також додала, що католицьким школам слід заборонити виступати проти гомосексуальності, бо «в нашій країні ми так дітей не виховуємо», інформує CatholicCulture.org.

«Часто така позиція завуальовується під релігійний консерватизм, а мені цей вираз «релігійний консерватизм» не подобається, бо дуже часто він суперечить рівності», – заявила представниця британського уряду. За її словами, люди мають бути вільними - «жити тим життям, яким хочуть, і вони не можуть засуджувати інших за те, що ті живуть по-іншому».

КМЦ нагадує, що британський Прем'єр-міністр Тереза Мей виступила на захист прав християн в країні, заявивши, що «ми всі можемо пишатися нашою християнською спадщиною» і що християни повинні користуватися повною свободою у розмовах про віру і проявах віри на робочих місцях.

Джерело - Католицький оглядач

 

По темі:

Принц Чарльз: Переслідування християн ігнорують

Суспільство Великої Британії повстає проти тиску ЛГБТ

Велика Британія: кількість християн зростає

 

 
 
 

Авторизація

Підписатись на розсилку