Світ

Служба безпеки Італії: ймовірність терористичних атак в Римі дуже висока

123-2-700x438Ймовірність проведення терористичних атак в Римі є «дуже високою», - попереджає Франко Габріеллі, глава італійської служби безпеки «Protezione Civile», наголошуючи, що найбільше під ризиком перебуває Папа і Ватикан.

«Зараз ведеться постійна пропаганда, яка визначає потенційні цілі: Ватикан, Папа, Колізей», – розповів він італійському виданню «il Giornale», вказуючи на пропаганду Ісламської держави. – «Недооцінювати цю загрозу сьогодні є дуже великою помилкою. Я скажу прямо: за це нам доведеться платити високу ціну. Сподіваємось, що вона буде якомога меншою».

Представник служби безпеки розповів, що одна із пропагандистських статей, які поширюються в Ісламській державі, носить назву «Rumiyah: арабська назва Риму», інформує ChurchPop.com.

Тим не менше, Габріеллі рекомендує італійцям продовжувати жити звичним життям, оскільки в протилежному випадку вони дозволять тероризму перемогти.

КМЦ нагадує, що у своєму посланні до Папи Франциска бойовики з угруповання ІДІЛ заявили, що ненавидять християн і війна, яку вони провадять - це війна між мусульманами і невірними.

Джерело - Католицький оглядач

 

По темі:

США попереджають про загрозу терактів в Європі у час Різдвяних свят

Мусульмани і католики молитимуться разом

Ісламська держава виселяє сотні християн

 
 
 

Авторизація

Підписатись на розсилку