Світ

Лист кардинала Баньяско з нагоди Дня просування викладання католицької релігії

RV11193 ArticoloЗ нагоди Дня просування викладання католицької релігії, який відзначається 8 січня, архієпископ Генуї кардинал Анджело Баньяско направив спеціальне послання батькам італійських школярів.

У найближчі тижні батьки і матері повинні зробити вибір: підписати згоду на відвідування їх дітьми уроків релігії або ж відмовитися від цього шкільного курсу. Звертаючись до батьків, кардинал з вдячністю відгукується про їхню турботу: «Ви хочете для своїх дітей найкращого, ціною жертв. Життя показує, що добробут має свою важливість, але воно не робить людей по-справжньому щасливими: незважаючи на комфорт, культура, міжособистісні стосунки та робота нерідко позначені незадоволеністю, яка також впливає на молоде покоління».

Кардинал Баньяско зазначає, що сучасне суспільство схильне до «крихкості», яка робить людей немічними перед обличчям неминучих труднощів. За словами ієрарха, це - серед іншого - знак внутрішнього негаразду, що виникає через невміння узагальнити та упорядкувати знання, емоції, переживання, почуття, які складають душевний світ. Якщо багате розмаїття життя і її складність не перебувають у гармонії, пише кардинал, відбувається марна трата сил і дезорієнтація. «Однак не можна жити в гостях у себе вдома! Також і багатий світ освіти - з усіма знаннями і навичками, які він пропонує, - вимагає точки синтезу, щоб молодь стала не 'енциклопедією', а зрілими людьми". Уроки віровчення Католицької Церкви - також завдяки їх культурному значення - можуть стати для всіх моментом роз'яснення та відновлення внутрішнього балансу, пише італійський кардинал: зміст цього віровчення, його довга історія, безперервна конфронтація з різними цивілізаціями є необхідним орієнтиром для розуміння нашого часу і суспільства, стаючи інструментом діалогу з усіма. Архієпископ Генуї закликає батьків школярів зробити вибір на користь уроків релігії для своїх дітей з переконаністю і впевненістю, що універсальні цінності цього шкільного курсу зможуть стати стимулом для думки й для життя.

КМЦ нагадує, що 8 жовтня 2016 року кардинал Анджело Баньяско був обраний президентом Ради Конференції єпископів Європи.

Джерело - Радіо Ватикану

 

По темі:

Кардинал Баньяско: в ім'я толерантності християни піддаються дискримінації

Батьківство і материнство: тиск посилюється

Італія піднялась на захист традиційної сім’ї

 
 
 

Авторизація

Підписатись на розсилку