Світ

Польща: наступ лівих ЗМІ на архієпископа Кракова та Папу

xarchbishop marek jedraszewski credit praca wasna wikipedia cc 30 cna.jpgqw640.pagespeed.ic .j4cx4tthjvПісля того, як Папа Франциск іменував новим Архієпископом і митрополитом польського Кракова дотеперішнього Архієпископа Лодзі монс. Марека Єндрашевського, польські ліві ЗМІ розпочали кампанію проти цього іменування, повідомляє хорватський католицький портал «Bitno.net».

Ліві ЗМІ критикують Папу за те, що на їхню думку, він не є настільки відкритим, наскільки цього ліві сподівалися. Архієпископа Єндрашевського вони описують, як ворога ЛГБТ, консерватора і мало не шовініста. Особливо гостро ліві ЗМІ накинулися на той факт, що дотеперішній Лодзький Архієпископ назвав так званий «Чорний марш» польських феміністок проти обмеження «права» на аборт «чорним євангелієм», а гендеризм – ідеологією, яка спрямована на руйнування цивілізації.

Архієпископ Єндрашевськокі відомий своїм відкиданням абортів, гендеризму та одностатевих союзів, що неймовірно заважає лівим ЗМІ.

Найбільш агресивними нападами на Папу та Архієпископа Єндрашевського «уславився» флагман ліво-ліберальної польської преси «Gazeta Wyborcza».

КМЦ нагадує, що 8 грудня 2016 року Папа Франциск прийняв зречення кардинала Станіслава Дзівіша з уряду Архієпископа-митрополита Кракова.

Джерело - Католицький оглядач

 

По темі:

Що стоїть за протестами у Польщі

Влада Польщі здала позиції

Чергова провокація ЛГБТ у Польщі

 


 
 
 

Авторизація

Підписатись на розсилку