Світ

Суспільство Великої Британії повстає проти тиску ЛГБТ

macarthurs 810 500 55 s c1ЛГБТ-організації переслідуванням християнської пари налаштували суспільство проти себе.

Даніел і Емі Мак-Артури – християнська пара, власники цукерні «Ashers» у Белфасті, відмовилися писати на торті «Підтримка гей-шлюбам», за що ЛГБТ-організація «QueerSpace» розпочала судове переслідування. Мак-Артури змушені були заплатити штраф, еквівалентний 600 американським доларам. Верховний суд Північної Ірландії підтвердив цей штраф, фактично скасувавши своєю постановою свободу совісті й віросповідання у тих випадках, коли йдеться про сексуальну орієнтацію. Проте перемога ЛГБТ-організації в суді обернулася її поразкою в суспільній думці, пише LifeSiteNews.

Вирок суду й дії «QueerSpace» прилюдно засудили навіть діячі ЛГБТ-руху. Як не дивно, частина ЗМІ теж стала на сторону Мак-Артурів. Так, газета «The Telegraph» висловила обурення з приводу постанови північно-ірландського суду: «Як ми докотилися до ситуації, в якій законослухняна, побожна сім’я може програти суд за відмову пропагувати те, що суперечить її переконанням? Чому закон не захищає цю християнську пару?»

На боці Мак-Артурів опинився навіть лівий часопис «Тhe Guardian». На думку його оглядачів, ті, хто виступає за свободу слова, не можуть вітати цього вироку. «Тhe Guardian» наголошує, що Мак-Артури мали цілковите право відмовитися писати те, що глибоко суперечить їхнім переконанням.

Суспільна думка у Великій Британії потроху обертається проти ЛГБТ-екстремізму та диктату з боку ліволіберальних угрупувань. Усе частіше чутно вимоги суспільства та ЗМІ захистити свободу слова й віросповідання від посягань лівих лібералів та ЛГБТ-активістів. 

КМЦ нагадує, що останнім часом Європою і Америкою прокотилася хвиля судових позовів ЛГБТ-активістів проти власників чи працівників кондитерських майстерень, які відмовлялися пекти торти на гей-весілля чи прикрашати ЛГБТ-символікою солодощі. Окрім судового переслідування, справа неодноразово доходила до відвертих погроз і терору щодо віруючих.

Джерело - Католицький оглядач

 

По темі:

Британський Прем'єр-міністр виступила на захист прав християн в країні

Дві катедри підсвітять червоним світлом

Велика Британія: кількість християн зростає

 


 
 
 

Авторизація

Підписатись на розсилку