Світ

Прем'єр Угорщини виступив за збереження християнських традицій в Європі

4359062Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан закликав протистояти «радянізації» Європи, заявивши про спробу Брюсселя підірвати незалежність європейських країн.

Глава угорського кабміну також виступив за збереження суверенних держав і християнських традицій в Європі і закликав захистити кордони від напливу мігрантів.

«Волелюбні люди повинні врятувати Брюссель від радянізації: від тих, хто хоче вказувати нам, з ким ми повинні жити в нашій власній країні», - заявив Орбан у неділю. Він зазначив, що свобода Європи ґрунтується на ідеї національної держави і на християнських традиціях. «Не може бути вільної Європи без національних держав і тисячолітньої мудрості християнства», - вважає Орбан. «Ми хочемо бути європейською нацією, а не національністю в Європі», - підсумував політик, зазначивши, що не можна дозволити обрізати Європі «коріння, які зробили її великою».

Орбан також в черговий раз висловився за закриття державних кордонів Угорщини, щоб захистити країну від напливу мігрантів. «Ми повинні закрити кордон, щоб зупинити приплив мігрантів з півдня», - заявив Прем'єр.

Ці заяви Орбан зробив у неділю в Будапешті під час пам'ятних заходів, приурочених до 60-ої річниці Угорського повстання 1956 року. У них брав участь також Президент Польщі Анджей Дуда, який висловив угорському прем'єру підтримку, заявивши, що Угорщина і Польща «були разом в найважчі моменти».

Джерело - Католицький оглядач з посиланням на Сибирская католическая газета

 

По темі:

Кількість абортів в Угорщині за останні 5 років зменшилась на 23%

Угорщина зірвала розширення «прав» ЛГБТ осіб в ЄС

Угорщина: Тиждень молитов за єдність християн під знаком солідарності з Україною


 
 
 

Авторизація

Підписатись на розсилку