Світ

Кардинал Таґал: позасудові вбивства і аборти - це дві сторони тієї самої медалі

maxresdefaultАрхієпископ філіппінської столиці Маніли кардинал Луїс Антоніо Таґал в чергове гостро засудив позасудові вбивства, які вчиняє філіппінська влада у боротьбі проти торгівлі наркотиками. Кардинал зауважив, що позасудові вбивства та аборти - це дві сторони тієї самої медалі.

Архієпископ Маніли зауважив, що в ході передвиборчої кампанії теперішній президент Філіппін обіцяв нульову толерантність до наркотиків і наркоторговців, але насправді усе це вилилось у масове вбивство людей тільки на основі однієї лише підозри, що вони можливо причетні до торгівлі наркотиками. Вже зараз кількість жертв цього беззаконня філіппінської влади сягнула більш як 2 тис. Деякі групи громадянського суспільства твердять, що насправді кількість жертв у два рази більша.

Кардинал Таґал зазначив, що Церква шанує людське життя від моменту його зачаття аж до природньої смерті. Позасудові вбивства, говорить кардинал, не оправдовують боротьбу з іншим страшним злом – руйнуванням людського життя через наркотики. І позасудові вбивства, і виробництво та торгівля наркотиками, і аборт – усе це  походить з презирства до людського життя, вважає архієпископ Маніли.

Нагадуємо: Новий Президент Філіппін Родріго Дутерте видав закон, який дозволяє винищувати вуличних наркоманів і дилерів. Міжнародні правозахисники звернулися до ООН з вимогою засудити масові вбивства людей без суду і слідства. Натомість 19 серпня 2016 спеціальний доповідач ООН з проблеми позасудових страт Аньєс Каламар заявила, що заклики Дутерте вбивати тих кого він вважає наркодилерами є безвідповідальним кроком. Більше того, такі вчинки є злочином. 21 серпня Родріго Дутерте заявив, що розглядає питання про вихід Філіппін з ООН.

Джерело: Католицький оглядач з посиланням на «AsiaNews».

 

По темі:

Суд повністю виправдав активістів, які викрили незаконні оборудки «Planned Parenthood»

Візит Папи Франциска на Філіпіни. Найважливіші моменти

Апостольська столиця: з наркотиками не можна боротися шляхом їх легалізації


 
 
 

Авторизація

Підписатись на розсилку