Світ

Африка буде посвячена Божому Милосердю

20140611032839Середа, 14 вересня 2016 року, стане важливою датою для Африки: цього дня весь континент буде посвячений Божому Милосердю. Святкування відбудеться під час III Конгресу для Африки і Мадагаскару про Боже Милосердя, що відбудеться від 9 до 15 вересня ц.р. в Кіґалі, столиці Руанди. У заході візьме участь спеціальний посланець Папи, кардинал Лоран Монсенґво Пасіня, архієпископ Кіншаси в Демократичній Республіці Конго.

Як зазначає о. Станіслав Філіпек, координатор цього заходу: «Конгрес запропонує можливість примирення, що вкорінене в милосерді». Захід  зосереджений на темі: «Боже Милосердя – джерело надії для нової євангелізації в Африці», що є актуальним у контексті Надзвичайного Святого Року Милосердя, який триватиме до 20 листопада цього року. «Ми сподіваємося, – веде далі о. Філіпек – що ця конференція зможе запропонувати всім учасникам час молитви, роздумів, поглиблення віри в Бога, але також і можливість бути спільністю в різноманітті».

Крім акту посвячення всього африканського континенту  Божому Милосердю, запланована ще одна велика подія: проща всіх учасників до Санкруарію Успіння Божої Матері в Кібехо, яка відбудеться 15 вересня. Відоме, як «африканський Люрд», місто зберігає пам’ять об’явлення Пречистої Діви Марії кільком молодим людям, що відбулося в періоді між 1981 і 1989 роками. В рамках приготування конгресу, що буде проходити в церкві Божого Милосердя в Кіґалі, відбудеться також спеціальна дев’ятниця.

 Джерело: Радіо Ватикану

 

По темі:

Зупинити звірства щодо християн та інших віруючих

Кот-д'Івуар: сім’я – це місце виховання до життя й миру


 
 
 

Авторизація

Підписатись на розсилку