Світ

Папа Франциск коронував фігуру Богоматері з Ла Салет

d1079778917Франциск коронував фігуру Богоматері з Ла Салет, яка з нагоди Ювілею Милосердя прибула до Ватикану. В цьому році виповнюється 170 років з моменту об'явлення Марії в цьому місті, розташованому у французьких Альпах.

"Це Ювілейний Рік, тому ми дуже раді з цього періоду тому, що вважаємо це часом благодаті, також у зв'язку з тим, що Святіший Отець оголосив його як Ювілейний Рік Милосердя, а Базиліка Пресвятої Марії в Ла Салет також є храмом, який має Святі Двері Милосердя", - сказав отець Кшиштоф Жигадло, салетин, який працює в тамтешньому Санктуарії у розмові з Радіо Ватикану. Він підкреслив, що одним з важливих елементів цього свята була коронація фігури Богоматері з Ла Салет.

"Марія, незважаючи на те, що говорить у своєму посланні про речі досить складні: про рамена Її Сина, які обтяжені нашими гріхами, несвяткуванням дня Господнього, браком посту, молитви, і, одночасно, звинуваченням Бога у всьому тому злі, яке зустрічає людина у житті, але Вона приходить з посланням надії.

la salette

Перше речення Її послання звучить: «Прийдіть, діти мої, не бійтеся», а потім говориться про прекрасну обітницю великого благословення для всіх нас, як плоду нашого особистого покаяння", - підкреслив польський монах.

la salette molytwa

Основні ювілейні урочистості відбудуться у Ла Салет 19 вересня, рівно у 170 річницю об`явлення Діви Марії. Побачили її двоє дітей-пастухів: 15-річна Меланія Калват і 11-річний Максимін Жирар.

Джерело - deon.pl


 
 
 

Авторизація

Підписатись на розсилку