Світ

Розпочався Європейський Конгрес Милосердя

d82057947431 березня у храмі святого Андрія "della Valle" в центрі Риму розпочався Європейський Апостольський Конгрес Милосердя. Триватиме він до 4 квітня.

Роздумам прибулих з різних країн нашого континенту фахівців передував виступ архієпископа Відня Крістофа Шенборна, який керує організацією Всесвітній Конгрес Милосердя (Word Apostolic Congress of Mercy - WACOM).

Саме австрійський кардинал ще наприкінці життя святого Йоана Павла II запропонував скликання таких світових зустрічей, присвячених Божому милосердю. Перша відбулася в 2008 у Римі, друга — у 2011 в краківських Лагєвніках, а остання в 2014 - у столиці Колумбії, Боготі. Про таку зустріч, заплановану у столиці Філіппін, розповів учасник нинішньої європейської зустрічі у Римі, генеральний секретар WACOM священик французької дієцезії Беллі-Арс, о. Патріс Хохольський.

"Всесвітній конгрес відбудеться з 16 по 20 січня 2017 року у Манілі. На ньому буде головувати кардинал Крістоф Шенборн і Луїс Тагле, який є там архієпископом. Активну участь приймуть різні християнських меншини з країн Азії. Включений також буде контекст межрелігійних відносин. Ми багато очікуємо від цього всесвітнього конгресу, так само, як і від попереднього в Боготі, який був повністю орієнтований на місію і периферію, від якого насправді ми багато отримали. На Філіппінах буде цікавий релігійний контекст - саме з настроєм на будівництво з Божою допомогою цивілізації милосердя", - сказав о. Хохольський.

Учасники Конгресу, який розпочався у столиці Італії після двох днів засідань включаються в Ювілей рухів, товариств та чернечих орденів, які живуть духовністю милосердя, в рамках позачергового Ювілею Милосердя. У суботу 2 квітня на Площі святого Петра вони візьмуть участь у вечірньому молитовному чуванні з Папою, а в Неділю Божого Милосердя у Месі, яку він буде очолювати.

Джерело - deon.pl


 
 
 

Авторизація

Підписатись на розсилку