Світ

Сучасні технології на службі у християнства

Shrine 1 of Our Lady of Guadalupe in Mexico City Mexico on Feb 12 2016 Credit Eduardo Berdejo CNA 2 12 16Відтепер за допомогою спеціальної програми можна побувати у базиліці Божої Матері Гваделупської та інших католицьких храмах Мексики разом з Папою Франциском.

 

 

 

 

 

Проект було запущено спеціально до візиту Папи Римського Франциска до Мексики. Він став можливий завдяки співпраці компанії Google та єпископату Мексики.

Мігель Альва, директор по маркетингу Google в Мексиці, пояснив проект.

"Коли ми почали вивчати ключові повідомлення від Папи Римського Франциска протягом всього строку, що він служить, ми почули багато про відкриття дверей Церкви". Проект охопив близько 80 церков Мексики, у тому числі кафедральний собор у Мехіко та базиліку Діви Марії Гваделупської.

small-green-church-mexico-city-500px-gesv

Почалося все з того, що архієпископ Мехіко, Норберто Рівері, дізнавшись про планований візит Папи до базиліки Діви Марії Гваделупської, зацікавився можливістю створити онлайн-екскурсії до цього місця. Мігель Альва відгукнувся на це, пояснюючи це тим, що це ефективний спосіб зацікавити молодь, яка зараз багато часу проводить в інтернеті.

За висловом Альви, праця над проектом «була просто дивовижна». Завдяки роботі спеціалістів Google, стали доступні раніше закриті для широкого загалу куточки. Тепер ці місця доступні в інтернеті для людей по всьому світу.

depositphotos 33674935-Old-car-on-the-street-of-San-San-Cristobal-de-las-Casas-Mexico

«Цей символічний подарунок ми хочемо подарувати Папі та людям в усьому світі, - підкреслив Альва. - Якщо ви лежите в ліжку через хворобу і ви хочете зробити паломництво до Божої Матері Гваделупської, тепер ви можете зробити це. Все, що необхідно, це зайти в Google-street, відкрити вид на базиліку і почати  навігацію».

Базилика-Богоматери-Окотлан-в-стили-барокко-Тласкала.-Iglesia-de-Ocotlan-Tlaxcala-Mexico

Глядачі можуть зробити віртуальну прогулянку по всьому комплексу Тепейяк, припасти прямо до ніг Богородиці, мають змогу роздумувати і молитися з Нею.

Крім того, Google-maps виклав усі маршрути Папи Римського Франциска, які  він збирається здійснити по Мексиці. Це дозволить тим, хто хоче побачити Папу,  відшукати його. Для тих, хто хоче уникнути натовпу, maps пропонує об'їзні маршрути.

Одним з плюсів нового street-туру є те, що паломники можуть також пройти по шляху учасників маршу милосердя. Вони можуть практично пройти через царські врата при вході у собор Мехіко і базиліки Пресвятої Діви Гваделупської.

Капелла-Сан-Николас-де-Толентино-Тласкала-Мексика.-Church-of-San-Nicolás-de-Tolentino-Tlaxcala

Церковь-Сан-Хосе-Тласкала-Мексика.-Iglesia-de-San-Jose-Tlaxcala-Mexico

Mexico 33

По темі

Проповідь Папи Франциска під час Святої Меси у санктуарії Гваделупської Матері Божої

Історія нерукотворного образу Матері Божої Гваделупської

Ангел Господній з Папою Франциском: зберігати живу пам`ять про Бога

 

 

 
 
 

Авторизація

Підписатись на розсилку