Світ

Всесвітні Дні Молоді в Панамі – від 22 до 27 січня 2019 року

RV18194 ArticoloНаприкінці завершальної Святої Меси СДМ 2016 у Кракові було повідомлено про те, що наступна така зустріч відбудеться 2019 року в Панамі, столиці однойменної Центральноамериканської країни. Під час прес-конференції, що відбулася 20 січня 2017 р., архієпископ Панами Хосе Домінґо Ульоа Мендієта повідомив, що вона відбуватиметься від 22 до 27 січня.

Детальніше...

Ізраїльські археологи знайшли фортецю часів царя Соломона

69a6920cc896973bd656373f775fac29На півдні Ізраїлю в долині Тімна ізраїльські археологи віднайшли систему укріплень часів правління біблійних царів Давида та його сина Соломона, повідомляє ізраїльський 9 канал ТВ.

Детальніше...

Папського Нунція у Великій Британії переводять до Рима

mennini-800x500Єпископи Англії, Уельсу й Шотландії подякували йому за доброту й мудрі поради та піднесли молитви за його нову місію.

Детальніше...

Церква допомагає жертвам землетрусу

 

zemletrusІталійська Церква разом із сотнями волонтерів допомагає жертвам землетрусу і зсуву лавини в Апеннінах. 18 січня Італією прокотилася серія струсів, а наступного дня гірське містечко Фаріндола накрила потужна лавина, яка частково зруйнувала триповерховий готель.

Детальніше...

Скільки коштуватиме французам спроба захистити життя

franciaПапа Франциск привітав учасників французького Маршу за життя, який пройде найближчої неділі вулицями Парижа. Про це повідомив Апостольський Нунцій архієпископ Луїджі Вентура.

Детальніше...

Єпископи Панами про головні завдання у формації молоді

panama«Ми просимо про молитву, щоби Світовий день молоді відкрив багато сердець до молодих людей, які приїдуть до нашої країни», – з таким закликом єпископи Панами звернулися до вірних у посланні на закінчення засідань єпископату.

Детальніше...

Уганда: вшанування мучеників для поглиблення Євангелія

RV11271 Articolo«Стійкі у вірі, якої ви навчилися» (Кол., 2,7), – ці слова з Послання святого Павла до Колосян стали темою наступного «Дня угандійських мучеників», який Церква Уганди відзначає кожного року 3 червня.

Детальніше...

Кардинал Кох про 500-річний ювілей Реформації

REUTERS1159308 ArticoloГолова Папської ради зі сприяння християнській єдності вважає, що спільний спогад 500-річчя Реформації має стати корисним для розбудови єдності християн.

Детальніше...

Чи буде адміністрація Дональда Трампа поліпшувати відносини з Ватиканом? Ситуація з посольством США при Святому Престолі як дзеркало стану справ

tramp vatykanУ міру наближення дня інавгурації, католики намагаються з’ясувати, як нова адміністрація Дональда Трампа буде вирішувати питання, що хвилюють віруючих: здебільшого йдеться про аборти, одностатеві союзи, свободу віросповідання, імміграцію та інші питання соціальної справедливості. Проте, не менш важливим є відносини між США та Святим Престолом. На що ж можна очікувати?

Детальніше...

Ватикан розраховує на співпрацю з Мальтійським Орденом

VATYKANНа початку цього року в ЗМІ пройшла хвиля повідомлень про скандал у Мальтійському Ордені, спричинений зокрема розповсюдженням презервативів у Африці. Сьогодні ж, 18 січня, КАІ подає новини щодо справи від Ватикану.
 

Детальніше...


 
 
 

Авторизація

Підписатись на розсилку