Світ

Філіппінський кардинал закликає звільнити католиків, яких ісламісти взяли в заручники

soldiers take positions while evading sniper fire as they try to clear the city of armed militants one street at a time on may 25 2017 in marawi city credit jes aznar getty images cnaФіліппінський кардинал молиться за звільнення католиків, які стали заручниками ісламських бойовиків в місті Мінданао, а також звернувся до мусульманських лідерів з проханням допомогти звільнити заручників.

Детальніше...

Перший від часів Реформації єпископ зі Швеції стане кардиналом

arborelius-800x500Номінований кардинал Андерс Арбореліус вважає, що це призначення демонструє, що навіть невелика група католиків є важливою у Церкві.

Детальніше...

Чудо зцілення Лукаса через заступництво святих пастушків з Фатіми

s. lukiya banah i likasПастушки з Фатіми, Франциск і Гіацинта Марто, були проголошені святими 13 травня 2017 року. Чудо, яке відкрило шлях до їхньої канонізації, сталося 2013 року у Бразилії, в місті Журанда. Чудесно зцілений хлопчик Лукас Маеда де Олівейра, про якого тепер знає весь світ, навчається у школі Пія X, яку провадять Сестри Служебниці. Яка це радість, честь і великий Божий знак для Згромадження, яке святкує 125-річчя свого заснування!

Детальніше...

На кінофестивалі в Каннах оголосили про вихід голівудського фільму про Фатіму

keitelМинулого тижня на кінофестивалі в Каннах продюсери нового фільму про об’явлення в Фатімі оголосили про вихід фільму «Фатіма». Наразі праця над фільмом ще триває.

Детальніше...

Посол Ватикану в ООН: війна – головна причина еміграції

20160714t1109-4619-cns-children-trafficking 800-800x500Представник Ватикану в штабі ООН в Нью-Йорку нагадав своїм колегам, що війна є першочерговим фактором, що спричинює міграцію.

Детальніше...

Тисячи англійців приєдналося до Маршу за життя в Бірмінгемі

18620503 1909106309359448 7777534740635821134 o-800x50020 травня тисячі мешканців англійського міста Бірмінгем вийшли на вулиці, щоб приєднатись до щорічного Маршу за життя, висловлюючи свою підтримку права на життя ненароджених дітей.

Детальніше...

Суддя Верховного Суду США до семінаристів: релігійна свобода під загрозою

justice samuel alito jr at st charles seminary arcbishop chaput cna 1Семюел Аліто, суддя Верховного Суду США, звертаючись до семінаристів з нагоди завершення навчання, наголосив на важливості релігійної свободи та тих небезпеках, які зараз стоять перед нею.

Детальніше...

Австрія відкинула зміну визначення шлюбу в законодавстві

austria parlament front-ausschnittНижня палата австрійського парламенту 17 травня проголосувала проти законодавчої ініціативи, яка передбачала зміну визначення шлюбу в австрійському законодавстві, яка би уможливила запровадження одностатевих «шлюбів» у цій європейській країні.

Детальніше...

У Римі пройшов VII Марш за життя

avvenire-20-05-17У суботу, 20 травня 2017 року, тисячі людей вийшли на вулиці Рима на VII Національний марш за життя, аби нагадати всім, що людська гідність потребує нагального захисту й підтримки.

Детальніше...

Іванка Трамп-Кушнер обговорить із Спільнотою Св. Егідія проблему боротьби з торгівлею людьми

a533b88a2d8e412097bdcfafee3a0edd-690x450Іванка Трамп-Кушнер разом з батьком, президентом США Дональдом Трампом, в часі міжнародної поїздки Дональда Трампа у якості Президента США, у Римі зустрінеться з проводом Спільноти Св. Егідія – однією із спільнот, які діють в Католицькій Церкві, щоб обговорити проблему боротьби з торгівлею людьми, повідомляє Crux.

Детальніше...


 
 
 

Авторизація

Підписатись на розсилку