Світ

Папа Франциск до священиків та богопосвячених осіб Мілану: радість Церкви полягає в євангелізації

REUTERS2051044 ArticoloУ щирій, радісній та безпосередній атмосфері відбулась зустріч Папи Франциска з священиками, дияконами, семінаристами, ченцями, черницями та іншими богопосвяченими особами міланської архідієцезії, що відбулась вранці 25 березня 2017 року. Святіший Отець заторкнув тему соціальних викликів, які стоять перед Церквою, дияконату, як служіння, та місії на периферіях.

Детальніше...

Квартал на периферії Мілану – перший етап душпастирського візиту Папи Франциска

AP3913595 ArticoloДушпастирський візит Папи Франциска до Мілану розпочався зустріччю з мешканцями кварталу на периферії міста, відомому як «білі будинки».

Детальніше...

Папа Франциск прийняв Президента Камеруну

1920159 ArticoloУ четвер, 23 березня 2017 р., Папа Франциск прийняв у Ватикані Президента Камеруну Поля Бійу, який пізніше зустрівся з кардиналом П’єтро Пароліном, Державним Секретарем Святого Престолу, якого супроводжував Секретар, відповідальний за стосунки з державами архієпископ Поль Річард Ґаллаґер.

Детальніше...

Канонізація блаженних Франциска й Гіацинти - відбудеться

PapaApruebaMilagroPastorcitosFatimaКанонізація блаженних Франциска й Гіацинти Марто – маленьких пастушків, яким у 1917 році у Фатімі з’явилася Пресвята Богородиця – скоріше за все відбудеться. За схваленням Папи Франциска, Конгрегація Канонізації святих оголосила Декрет про визнання чуда через їх заступництво.

Додаткова інформація буде надана пізніше.

Джерело: gosc.pl

 

 

По темі:

12 маловідомих фактів про об’явлення у Фатімі

Фатімське об'явлення: історичний нарис

Сестра Марія Марта Рик: Навернення означає любов

Релігійні лідери моляться за жертв теракту в Лондоні

6 mainУ своїй молитві за жертв теракту в лондонському Вестмінстері запевнив представник католицького єпископату Англії та Уельсу.

Детальніше...

Мешканці острова Хомонхон відзначили річницю знайомства з християнською вірою

1490076296Мешканці острову Хомонхон, що розташований у центральній частині Філіппін, минулого тижня відзначили річницю прибуття першої іспанської експедиції, яке стало прелюдією до зародження християнства в країні 496 років тому.

Детальніше...

Завершено реставрацію гробниці Ісуса Христа

903867 2017032210435822 березня в Храмі Гробу Господнього відбулася церемонія, присвячена завершенню реставрації Кувуклії - ротонди, яка була зведена на місці, де, згідно з переказами, після зняття з хреста був похований Ісус Христос.

Детальніше...

В Мексиці черговий напад на священика

primopiano 3624Ввечері 16 березня 2017 року в Коауїла, Мексика, відбувся напад на католицького священика. За словами представників Церкви, нападники були одягнені в поліцейську уніформу.

Детальніше...

Єпископи Сицилії: протистояння між мафією і Євангелієм - непримиренне

RV24176 Articolo«Всі, хто якимось чином свідомо є частиною мафії, сприяють їй або прихильні, повинні знати, що знаходяться в непримиренній опозиції Євангелії Ісуса Христа і, отже, Його Церкві».

Детальніше...

Єпископи Філіппін видали заяву щодо запровадження смертної кари

1455174428Єпископи Філіппін закликали вірних молитись за урядовців, що голосуватимуть щодо запровадження смертної кари в країні.

Детальніше...


 
 
 

Авторизація

Підписатись на розсилку