Папа

ПАПА ЮРМ:

«Апостол» і «служитель» – два поняття, які є «невіддільними сторонами тієї самої монети», стали основою проповіді, яку Папа Франциск виголосив у неділю, 29 травня 2016 р., під час Святої Меси на площі Святого Петра у Ватикані з нагоди Ювілею постійних дияконів. 
Повний текст катехези Папи Франциска на тему: Бідність і милосердя. Катехеза була виголошена під час Загальної аудієнції 18 травня 2016 року.
У неділю, 24 квітня 2016 р., Папа Франциск очолив Святу Месу на площі Святого Петра у Ватикані, в якій взяли участь десятки тисяч підлітків, які прибули до Риму на прощу з нагоди Ювілею Милосердя. Богослужіння завершилося проказуванням молитви «Царице неба», перед яким Святіший Отець звернувся до присутніх ...
«З цього всі пізнають, що ви – мої учні, якщо любитимете одні одних», – ця заповідь, яку Христос залишив Своїм послідовникам, стала відправною точкою у проповіді, яку Папа Франциск виголосив під час Святої Меси з нагоди Ювілейного паломництва підлітків.
Велика несподіванка для підлітків – учасників зустрічі у Римі, приуроченої до Ювілейного Року Милосердя – серед сповідників на площі святого Петра у Ватикані був також і Папа Франциск. Зустріч, з нагоди Ювілейного Року Милосердя зібрала в Римі понад 70 тисяч юнаків і дівчат з усієї Італії, а також з ...
Місцем, де громади мігрантів збираються разом, щоб сповідувати свою віру і брати участь у численних пастирських заходах, став центр, присвячений "Богоматері Жінки Доблесті" в Тель-Авіві, що відкрив свої двері у лютому 2014 року, щоб  бути "оазою духовного комфорту, формування та підтримки", пояснює ...
Папа Франциск підняв питання про скасування у Рік Милосердя смертної кари і прощення заборгованості найбідніших країн.
Про милосердя та милостиню проповідував Святіший Отець Франциск під час особливої загальної аудієнції з вірними у суботу, 9 квітня 2016 р., що відбулась на площі Святого Петра у Ватикані в рамках Ювілейного Року Милосердя.
Під час катехези в рамках загальної аудієнції у середу, 6 квітня, Папа Франциск роздумував про повноту Божого Милосердя. Понтифік підкреслив, що Боже милосердя анулює наші слабкості. Пропонуємо повний текст катехези.
У рамках Ювілейного Року Милосердя, від 31 березня до 4 квітня у Римі відбувався Європейський Апостольський Конгрес Милосердя. Роботу Конгресу урочисто відкрив його Президент кардинал Крістоф Шенборн, Архієпископ Відня. На початку свого виступу він зазначив, що сьогодні дуже багато говориться про милосердя. ...
«Після роздумів над милосердям Бога у Старому Завіті, сьогодні розпочинаємо роздумувати над тим, як Сам Ісус привів його до повного звершення», – цими словами Папа Франциск розпочав свою катехезу, виголошену на площі Святого Петра у Ватикані під час загальної аудієнції у середу, 6 квітня 2016 р., тема ...
Проповідь Папи Франциска під час СВятої Меси у свято Божого милосердя у Ватикані 3 квітня 2016 року.
"Коли проходимо через Святі Двері, довірмося благодаті Христа, яка може перемінити наше життя"
Роздумування над 51-им псалмом, який також називають латинським словом «Miserere» (помилуй) було темою загальної аудієнції Папи Франциска у середу 30 березня 2016 року, в якій брало участь понад тридцять тисяч прочан з усього світу.
Якщо Христос воскрес, ми можемо з оновленим поглядом та новим серцем споглядати на будь-яку подію свого життя, навіть найгіршу. Думками про це Папа Франциск поділився з паломниками, які у понеділок, 28 березня 2016 р., зібралися на площі Святого Петра у Ватикані, щоби помолитися з Наступником святого ...
Створено 25 березня 2016
Бенедикт XVI нещодавно дав інтерв'ю, в якому згадується цікавий "поворот перспективи". А саме: сучасна людина не тільки відчуває необхідність виправдатися перед Богом, а очікує, що Бог виправдає себе перед нею.
Створено 25 березня 2016
Папа Франциск зробив спеціальний подарунок для паломників і туристів, присутніх на площі Святого Петра під час молитви Ангел Господній у 5-ту неділю Великого посту: кишенькову копію святого Євангелія від Луки.
Любов – це конкретне і смиренне служіння одні одним, здійснюване не напоказ, але згідно з Христовими словами, що «лівиця не повинна знати, що чинить правиця». На це звернув увагу Папа Франциск під час загальної аудієнції у суботу, 12 березня 2016 року.

Авторизація

Підписатись на розсилку