Папа римський

Папа про Гельмута Коля: Великий державний муж і переконаний європеєць

AP2991058 ArticoloПапа Франциск надіслав на ім’я Ангели Меркель, Федерального Канцлера Німеччини, телеграму співчуття з приводу смерті одного з її попередників екс-канцлера Гельмута Коля. У ній читаємо:

«Я зі зворушенням прийняв повідомлення про відхід колишнього Федерального Канцлера Гельмута Коля після тривалої і важкої недуги. Висловлюю родичам, а також Вам і всьому німецькому народові, який оплакує “Канцлера Єдності”, свої щирі співчуття. Канцлер Коль, як великий державний муж і переконаний європеєць, далекоглядно й з посвятою трудився для добра людей в Німеччині та сусідніх європейських країнах. Нехай же милосердний Бог винагородити його за невтомну діяльність на користь миру й примирення. Нехай же Господь дарує усопшому вічні радість і життя в небесній батьківщині, а я від щирого серця молюся про утішення та Боже благословення для родичів і всіх, хто перебуває в жалобі».

КМЦ нагадує: 16 червня помер колишній федеральний канцлер Німеччини Гельмут Коль. Впродовж 16 років він керував Німеччиною і був однією з ключових фігур в процесі об'єднання ФРН та НДР.

Джерело: Радіо Ватикану

 

По темі:

Комюніке Святого Престолу про зустріч Папи Франциска та Ангели Меркель

Співчуття Папи Франциска з приводу відходу до вічності Блаженнішого Любомира Гузара

Співчуття Папи Франциска з приводу трагедії в Лондоні


 
 
 

Авторизація

Підписатись на розсилку