Папа римський

Папа нагадав паломникам, що вхід на аудієнції безкоштовний

AFP6143750 ArticoloНаприкінці загальної аудієнції у середу, 11 січня 2017 р., Папа Франциск ще раз пригадав, що хоч для того, аби потрапити на такі зустрічі й потрібні квитки-перепустки, вони є абсолютно безкоштовними. «Мушу сказати вам одну річ, про яку мені не хочеться говорити, але мушу це сказати», – зауважив він.

Святіший Отець підкреслив, що на самих перепустках шістьма мовами зазначено: «Квиток є безкоштовним». «Для того, щоб увійти на аудієнцію, чи то в залі, чи на площі, непотрібно нічого платити, вона є безкоштовною. Це безкоштовний візит до Папи, щоб поспілкуватися з Єпископом Риму. Але я довідався, що існують шахраї, які перепродують квитки», – сказав Папа, перестерігаючи:

«Якщо хтось вам каже, що для того, аби потрапити на аудієнцію з Папою, потрібно заплатити певну суму, то вас обдурюють, тому будьте уважними! Це відбувається безкоштовно, сюди входиться без оплати, тому що це – дім усіх». Натоміть, тих, які стверджують інше та беруть за це гроші, він однозначно назвав «злочинцями».

Джерело: Радіо Ватикану

По темі:

Ісус мав повноту влади, бо служив людям

Бідність – родючий ґрунт для фундаменталізму

Святий Отець: відвідую країни, яким можу трохи допомогти

 
 
 

Авторизація

Підписатись на розсилку