Папа римський

Відеопредставлення молитовного наміру на січень

RV22447 Articolo«У сучасному світі чимало християн з різних Церков разом трудяться в служінні потребуючому людству, для захисту людського життя та його гідності, для захисту створіння і борячись проти несправедливості».

Так стверджує Папа Франциск у відеопредставленні молитовного наміру на січень, додаючи: «Це прагнення разом прямувати вперед, співпрацювати в служінні й солідарності стосовно найслабших і страждаючих - є для всіх джерелом радості». З цього випливає заклик: «Приєднай свій голос до мого, щоб молитись за те, аби всі за допомогою молитви й братньої любові робили вклад у відновлення повного церковного сопричастя у служінні викликам людства».

Це вже 13-й такий відеоролик, який відкриває нову серію щомісячних послань Святішого Отця, присвячених викликам людства та місії Церкви, заохочуючи вірних до молитви. Ініціатива була започаткована минулого року проводом Товариства «Апостольство молитви», яке також отримало назву «Всесвітня мережа молитви в наміреннях Папи». Від часу появи в мережі Інтернет у січні 2016 року, ці короткі звернення були переглянуті понад 13 мільйонів разів.

Понтифік щомісяця доручає «Всесвітній мережі молитви»/«Апостольству молитви» особливі намірення, які є відображенням актуальних викликів, що стоять перед людством та Церквою. Раніше таких намірень було два: загальне та євангелізаційне. Але починаючи з 2017 року Папа щомісяця почергово пропонуватиме лише одне з них. Призначене на січень пов’язане, зокрема, з тим, що саме на початку першого місяця року відзначається Всесвітній день молитви за мир, а наприкінці – проводиться Тиждень молитов за єдність християн.

Промовляючи після проказування молитви «Ангел Господній» у неділю, 8 січня 2017 р., Святіший Отець заохотив вірних приєднуватися до «Всесвітньої мережі молитви в наміренні Папи», яка щомісяця поширює ці намірення, які він пропонує для всієї Церкви, зазначаючи: «Таким чином розвивається апостолят молитви та робиться вклад у зростання сопричастя».

Джерело - Радіо Ватикану

 

По темі:

Відеопредставлення молитовного намірення на листопад

Відеопредставлення молитовного намірення на жовтень

Відеопредставлення молитовного намірення на вересень


 
 
 

Авторизація

Підписатись на розсилку