Папа римський

Святий Отець: відвідую країни, яким можу трохи допомогти

AFP5939669 ArticoloФранциск вважає Апостольські подорожі складними з психологічної точки зору, але гідними того, щоб їх здійснювати, адже вони дають можливість доторкнутися до "неймовірного багатства" обличь, образів, дослідів, а також "зміцнити зерна надії".

Про це Понтифік розповів в інтерв'ю, яке було поміщене у новій книзі італійського ватиканіста Андреа Тарніелі "Подорожі". Вона з'явиться в книжкових магазинах Італії 10 січня 2017 року і буде присвячена подорожам Папи.

“Я віддаю перевагу тим країнам, яким можу трохи допомогти, підбадьорити тих, хто незважаючи на труднощі і конфлікти працює на благо миру і єдності. Країни, які перебувають або перебували у глибоких труднощі", - зізнався Понтифік. За словами Папи, йому ніколи не подобалося багато подорожувати. “Коли я був єпископом іншої дієцезії, Буенос-Айреса, приїжджав в Рим тільки коли було необхідно. Якщо міг не приїжджати, я не приїжджав. Для мене завжди було важко перебувати далеко від моєї дієцезії, яка для нас, єпископів, є "нареченою", - зізнався Понтифік.

Франциск переконаний, що для гарного відпочинку йому не обов'язково потрібно міняти оточення. Головне – це мати більше часу для читання і молитви. Свої подорожі в якості Понтифіка він розпочав з візиту на італійський острів Лампедуза – перший притулок для тисяч біженців, які намагаються потрапити до Європи через Середземне море. “Я побачив кадри порятунку тих, котрі вижили, отримав свідоцтва від щедрості та гостинності жителів Лампедузи. Тому, завдяки моїм співробітникам, був організований цей спонтанний візит. Було важливо поїхати туди", - зауважив Папа.

Святий Отець переконаний, що під час своїх паломництв він покликаний нести людям Ісуса, свідчити про Ісуса і Його близькість до всіх людей, особливо найбільш страждаючих. Він зізнався, що зберігає в серці осіб, яких зустрічає, і молиться про вирішення складних і болісних ситуацій, свідком яких стає. "Я молюся, щоб зменшилися нерівності, які бачив", - додав Понтифік. Франциск розповів, що не користується броньованими автомобілями або папа-мобілем з куленепробивним склом, оскільки вважає, що єпископ – це пастир, батько і між ним і людьми не повинно існувати багато бар'єрів. "Постійно існує ризик непередбачуваних дій з боку якогось божевільного, але Бог завжди поруч", - додав Святіший Отець.

Джерело - Радіо Ватикану

По темі:

Франциск дав три духовні завдання віруючим

Виконати зобов’язання та подолати гуманітарну кризу. Папа дипломатам про ситуацію в Україні

Папа постраждалим від землетрусу: Не втрачайте здатності мріяти


 
 
 

Авторизація

Підписатись на розсилку