Папа римський

Франциск дав три духовні завдання віруючим

ANSA674403 ArticoloХристиянське життя просте: не потрібно робити дивних або складних речей.

Достатньо ставити Ісуса в центр наших щоденних рішень, підкреслив Святіший Отець 9 січня 2017 року під час ранкової Євхаристії в каплиці своєї ватиканської резиденції – першої після перерви, пов'язаної зі святом Різдва Христового. У своїй проповіді Франциск зауважив, що християни покликані дізнаватися і розпізнавати Ісуса у своєму житті. Не достатньо знання тільки історій святих або явищ, які "не всі є справжніми". "Святі – важливі, але головне – це Ісус Христос!", - сказав Папа і закликав віруючих поміркувати - наскільки Ісус присутній в їхньому житті, які вони мають стосунки з Господом. Понтифік запропонував виконати три завдання, "щоб переконатися, що Ісус перебуває в центрі нашого життя".

Перше: "пізнавати Ісуса, щоб розпізнати Його". Свого часу багато не впізнали Христа: вчителі закону, первосвященики, книжники, саддукеї, деякі фарисеї. Більше того, вони навіть переслідували Його, нагадав Франциск.

"Потрібно запитати себе: мені цікаво пізнавати Ісуса? Чи може мене більше цікавить який-небудь серіал, плітки, амбіції або знайомство з життям когось іншого?", - сказав Папа. За його словами, в пізнаванні Христа важливою є молитва, читання Євангелія, яке корисно завжди мати при собі. Все це буде зерном, яке зійшло, і якому допоможе Святий Дух, вважає Понтифік.

Друге завдання – це поклоніння. Важливо не тільки звертатися до Ісуса з проханнями та подяками, а також згадаймо Христа в мовчанні та очистимо серце від речей, які заважають цьому, які цікавлять більше.

Нарешті, в якості третього завдання, Папа закликав християн іти за Ісусом, як перші учні, яких Він покликав. "Християнське життя – дуже просте, але нам потрібна благодать Святого Духа, щоб пробудила в нас бажання пізнавати Ісуса, згадувати та  йти за Ним", - сказав Понтифік на закінчення своєї проповіді.

Джерело - Радіо Ватикану

 

По темі:

Виконати зобов’язання та подолати гуманітарну кризу. Папа дипломатам про ситуацію в Україні

Слідуючи шляхом, якому дає початок хрещення

Папа Франциск закликав допомогти страждаючим від холоду безпритульним


 
 
 

Авторизація

Підписатись на розсилку