Папа римський

Бог плаче перед обличчям стихійних лих та воєн

OSSROM135186 ArticoloТакож і сьогодні Господь Бог плаче, дивлячись на всі стихійні лиха та безліч вбитих невинних людей під час воєн, якими багато осіб намагається «адорувати божка - гроші».

Такою була головна думка Папи Франциска під час проповіді на ранковій Святій Месі у ватиканській резиденції «Дім Святої Марти» у четвер, 27 жовтня 2016 р. Проповідник підкреслив, що сьогодні людство не розуміє того миру, який дарує нам Христос, миру любові. У прочитаному під час богослужіння євангельському уривку автор розповів про те, що Спаситель назвав Ірода лисом, виявляючи Свою майбутню смерть в Єрусалимі. А потім, змінюючи Свій тон, Ісус з великою ніжністю звертається до святого міста Єрусалима, яке вбиває своїх пророків. Він дивиться на Свій народ, на Своє місто й плаче. Це Бог-Отець в особі Свого Сина плаче, промовляючи: «Скільки разів Я хотів зібрати твоїх дітей, немов квочка свій виводок під крила, – та ви не захотіли».

Вселенський Архієрей додав, що хтось колись сказав, що Бог став людиною, щоб міг заплакати, оплакувати все те, що вчинили Його діти. Як пригадуємо, Ісус плакав також і перед гробницею Свого друга Лазаря, але це був плач товариша, а тут ми зустрічаємось із плачем Батька, подібно до плачу милосердного батька із притчі, який виглядав, очікував і плакав за своїм блудним сином, що залишив рідний дім.

«Також і сьогодні, перед обличчям стихійних лих, воєн, які розпочинаються задля адорування божка - грошей, багатьох невинно вбитих бомбами, які скидають прихильники ідола - грошей, Отець плаче, Він теж і сьогодні промовляє: Єрусалиме, Єрусалиме, дітоньки мої, що ж ви робите?!». Він звертається, зокрема, до тих, які торгують зброєю, людським життям, продаючи життя багатьох осіб. Сьогодні Господь плаче над нашим людством, яке не розуміє миру, що Він нам подарував, миру любові, зазначив Глава Католицької Церкви.

Джерело - Радіо Ватикану 

 

По темі:

Викорінення торгівлі людьми вимагає узгоджених і постійних кроків

Енніо Морріконе на другому випуску благодійного концерту у Ватикані «З бідними і для бідних»

Папа Франциск про сморід, який перемінює серце


 
 
 

Авторизація

Підписатись на розсилку